SPELLFORCE 3 PC PL DIGITAL

 • Wersja językowa:
  polska wersja
 • Platforma:
  PC
 • PEGI:
  12+
 • Format/nośnik:
  KLUCZ CYFROWY STEAM
 • 79,99 
  Dostępność: KLUCZ CYFROWY WYSYŁANY NA MAILA
  Automater
  SpellForce to połączenie gatunków strategii czasu rzeczywistego i RPG. W SpellForce 3 gracze odbywają podróż do korzeni serii i zanurzają się w rozdarty wojną świat Eo, by wziąć udział w wydarzeniach prowadzących do katastrofy, która miała miejsce przed akcją pierwszej i drugiej części gry. Sprawuj dowództwo nad oddziałami, wyposażaj i rozwijaj drużynę bohaterów, wzmacniaj armię, podbijaj kluczowe tereny, by poszerzać swoje terytorium, i bierz udział w przełomowych wydarzeniach, które doprowadzą do rytuału konwokacji.

  Najważniejsze cechy gry:
  Połączenie RPG i strategii: Niepowtarzalny sposób rozgrywki łączący klasyczne gatunki strategii i RPG.
  Elementy strategii: Zarządzanie w skali makro (ogólnie pojęta strategia, zajmowanie terenu, zarządzanie dużymi grupami jednostek).
  Elementy RPG: Zarządzanie drużyną bohaterów (umiejętności WSZYSTKICH postaci w drużynie mają przypisane skróty klawiszowe) w czasie bitew.
  Tworzenie i personalizacja: Zbierz drużynę bohaterów i wybieraj pomiędzy licznymi kombinacjami bogatych zestawów umiejętności.
  Różnorodny świat: Odkryj barwny świat Eo wraz z jego licznymi intrygami, tajemnicami i skarbami.
  Wzmacnianie armii i dowodzenie nią: Przygotuj oddziały i stocz bitwę wszech czasów. Korzystaj z szeregu możliwości strategicznych (takich jak ukształtowanie terenu, formacje oddziałów, widoczność czy zwiadowcy), których nie powstydziłby się Sun Zi.
  Niezwykła historia: Poznaj złożoną i wciągającą historię poprzedzającą wydarzenia, które doprowadziły do przełomowego rytuału konwokacji.
  Obszerna kampania dla jednego gracza: Ponad 30 godzin rozgrywki, a nawet więcej, jeśli odkryjesz wszystkie sekrety, które studio Grimlore ukryło w świecie gry.
  Tryb wieloosobowy: Rozbudowany tryb wieloosobowy z różnymi stylami rozgrywki. Graj we współpracy z innymi graczami albo staw im czoło w bitwach.

  System: