-35%

Wiedźmin 3 Dziki Gon PC PL DIGITAL

 • Format/nośnik:
  KLUCZ CYFROWY GOG.COM
 • PEGI:
  18+
 • Platforma:
  PC
 • Producent:
  CD Projekt Red
 • Wersja językowa:
  polska wersja
 • Cena regularna: 99,99 
  64,99 
  Oszczędzasz: 35,00 zł (35%)
  Dostępność: KLUCZ CYFROWY WYSYŁANY NA MAILA
  Automater
  +

  Wciel się w postać zawodowego łowcy potworów i wyrusz tropem dziecka z przepowiedni, w świecie w którym każde ludzkie życie ma swoją cenę w złocie.

  Wiedźmin: Dziki Gon to osadzona w olśniewającym uniwersum fantasy gra RPG nowej generacji, w której nacisk położono na otwarty świat, bogatą fabułę, trudne wybory i rzeczywiste konsekwencje. W grze wcielasz się w Geralta z Rivii – zawodowego łowcę potworów, któremu powierzono zadanie odszukania dziecka z prastarej przepowiedni.. Czeka na ciebie ogromny, otwarty świat pełen kupieckich miast, wysp piratów, niebezpiecznych górskich przełęczy i zapomnianych jaskiń.

  Cechy gry:
  Graj jako doskonale wyszkolony najemny łowca potworów
  Wiedźmini – od wczesnego dzieciństwa poddawani mutacjom i rygorystycznym treningom – cechują się nadludzkimi zdolnościami, siłą oraz refleksem. Choć nie cieszą się zaufaniem społeczeństwa, stanowią jedyną przeciwwagę dla mnogości gnębiących świat potworów.

  Siej postrach wśród wrogów jako zawodowy łowca potworów uzbrojony w szereg broni, które możesz ulepszać, oraz eliksiry mutagenne i magię bojową.
  Poluj na różnorodne niespotykane stwory – od dzikich bestii grasujących na górskich przełęczach po magiczne drapieżniki czające się w zaułkach gęsto zaludnionych miast.
  Zapłatę wykorzystuj na ulepszanie uzbrojenia i pancerza lub wydawaj na zakłady w wyścigach konnych, grę w karty, pojedynki na pięści i inne nocne rozrywki.

  Wkrocz do otwartego, niejednoznacznego etycznie świata fantasy
  Olbrzymi, otwarty świat Wiedźmina, stworzony z myślą o niekończących się przygodach, wyznacza nowe standardy w zakresie rozmiaru, głębi i złożoności.

  Podróżuj przez fantastyczny otwarty świat: badaj zapomniane ruiny, jaskinie i wraki okrętów; odwiedzaj miasta, by handlować z kupcami oraz krasnoludzkimi kowalami; poluj na wielkich równinach, w górach i na morzu.
  Utrzymuj kontakty ze zdradzieckimi generałami, przebiegłymi wiedźmami i zepsutymi członkami rodzin królewskich, by otrzymywać zlecenia na swe mroczne usługi.
  Dokonuj wyborów wykraczających poza prosty podział na dobro i zło, a następnie mierz się z daleko idącymi konsekwencjami.

  Podążaj tropem dziecka z przepowiedni
  Przyjmij najważniejsze w życiu zlecenie i spróbuj odnaleźć dziecko z przepowiedni, które może uratować świat lub pogrążyć go w ruinie.

  Przemierzaj ogarnięty wojną świat tropem żywej broni, dziecka ze starożytnej elfiej legendy.
  Stań do nierównej walki z okrutnymi władcami, duchami dziczy, a nawet grozą z innego wymiaru.
  Wybierz własną drogę w świecie, który być może nie zasługuje na ratunek.

  Pełne wykorzystanie potencjału systemów nowej generacji

  Zaprojektowany wyłącznie z myślą o systemach nowej generacji silnik REDengine 3 budzi do życia wielobarwny, szczegółowy i naturalnie wyglądający świat fantasy.
  Dynamiczne zmiany pogody oraz cykl dnia i nocy wpływają na zachowanie mieszkańców miast i potworów w dziczy.
  Zarówno wątek główny, jak i poboczne przygody postawią przed tobą wiele trudnych wyborów – będziesz mieć większy wpływ na otoczenie, niż kiedykolwiek przedtem.

  System: