Wiedźmin 3 Krew i Wino PC PL DIGITAL

 • Format/nośnik:
  KLUCZ CYFROWY GOG.COM
 • PEGI:
  18+
 • Platforma:
  PC
 • Producent:
  CD Projekt Red
 • Wersja językowa:
  polska wersja
 • Automater
  Dostępność: KLUCZ CYFROWY WYSYŁANY NA MAILA
  Cena regularna: 79,99 
  49,99 
  +

  KLUCZ AKTYWOWANY JEST NA PLATFORMĘ GOG.COM (DZIAŁĄ TYLKO Z WIEDŹMINEM 3 ZAINSTALOWANYM ZA POŚREDNICTWEM PLATFORMY GOG.COM)

  Wiedźmin 3: Krew i wino

  The Witcher 3: Blood and Wine. Drugie duże rozszerzenie do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Dodatek oferuje zupełnie nowy wątek fabularny, rozgrywający się w niedostępnej wcześniej krainie Touissant i obliczony jest na ok. 30 dodatkowych godzin rozgrywki. Całość uzupełniają też nowe aktywności, potwory i elementy ekwipunku, dodatkowa talia kart do Gwinta oraz gruntownie przemodelowany interfejs użytkownika.

  Zupełnie nowa kraina

  Akcja dodatku Krew i Wino przenosi nas (i Geralta) do całkiem nowej krainy o nazwie Touissant, która swym rozmiarem dorównuje znanym z gry podstawowej Wyspom Skellige. Jest to jedno z niewielu państw wiedźmińskiego uniwersum niedotkniętych jak dotąd dotknięte wojenną pożogą. Jak się szybko okazuje, panująca w Touissant sielankowa atmosfera to jednak tylko i wyłącznie pozory, a znajdujące się nieco na uboczu księstwo w rzeczywistości ma także swoje drugie, znacznie mroczniejsze oblicze. Właściciele licznych w tym rejonie winnic nasyłają na siebie najemnych zbirów, a w odludnych zakątkach czają się nowe, niespotykane dotąd potwory. Na domiar złego w Touissant pojawia się tajemniczy morderca, którego sposób działania może sugerować, że nie jest on człowiekiem. Poproszony o pomoc przez władającą krainą Xiężną Annę Henriettę, Biały Wilk będzie musiał po raz kolejny stawić czoła złu, które zwalczyć może jedynie wiedźmin.

  Nowe aktywności

  Wiedźmin 3: Krew i Wino oferuje także nowe rodzaje aktywności, takie jak możliwość zdobycia głównej siedziby grasantów, dzięki czemu osłabnie obrona obozów bandytów na danym terenie, oraz opcje rozbudowy winnicy Corvo Bianco, pełniącej rolę naszej siedziby i zapewniającej bohaterowi szereg dodatkowych korzyści. Jedną z najbardziej zauważalnych zmian (wprowadzonych wraz z aktualizacją, dostępną także nieodpłatnie dla wszystkich posiadaczy gry podstawowej) stanowi mocno przemodelowany interfejs gry, mający w założeniu twórców ułatwić korzystanie ze znaków, systemu rzemiosła i usług handlarzy oraz zarządzanie ekwipunkiem i mutacjami Geralta (które są nowością wprowadzoną dla wysokopoziomowych postaci). Dodatkowo mapa gry wzbogacona została o nowe znaczniki oraz opcje filtrowania. Listę nowości uzupełnia zaś talia Wysp Skellige, rozszerzająca dostępny dotąd wachlarz kart do gry w Gwinta.

  KLUCZ AKTYWOWANY JEST NA PLATFORMĘ GOG.COM (DZIAŁĄ TYLKO Z WIEDŹMINEM 3 ZAINSTALOWANYM ZA POŚREDNICTWEM PLATFORMY GOG.COM)

  System: