Wiedźmin 3 Serca z Kamienia PC PL DIGITAL

 • Wersja językowa:
  polska wersja
 • Producent:
  CD Projekt Red
 • Platforma:
  PC
 • PEGI:
  18+
 • Format/nośnik:
  KLUCZ CYFROWY GOG.COM
 • Automater
  Dostępność: KLUCZ CYFROWY WYSYŁANY NA MAILA
  Cena regularna: 39,99 
  29,99 
  +

  KLUCZ AKTYWOWANY JEST NA PLATFORMĘ GOG.COM (DZIAŁĄ TYLKO Z WIEDŹMINEM 3 ZAINSTALOWANYM ZA POŚREDNICTWEM PLATFORMY GOG.COM)

  Wiedźmin 3: Serca z kamienia

  The Witcher 3: Hearts of Stone. Serca z Kamienia jest pierwszym dużym fabularnym rozszerzeniem do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Dodatek pozwala graczom zwiedzić nową krainę położoną w północno-wschodniej części Ziemi Niczyjej i oferuje kilkanaście godzin zabawy.

  Geralt vs Olgierd von Everec

  W dodatku Serca z Kamienia ponownie wcielamy się w Geralta z Rivii, który tym razem został wynajęty przez Pana Lusterko i musi stawić czoła Olgierdowi von Everecowi. Jest to szef rozbójników, który w tajemniczy sposób stał się nieśmiertelny. By go pokonać będziemy musieli wykonać trzy trudne zadania i zdjąć czar czyniący go niepokonaną istotą. Akcja produkcji rozgrywa się na terenie Ziem Niczyich oraz Oxenfurtu.

  Nowe misje

  Serca z Kamienia to swego rodzaju zestaw nowych misji, wiec założenia rozgrywki i jej mechanika nie uległy zmianie w stosunku do tego, z czym mieliśmy do czynienia w „podstawce”. Oczywiście oprócz nowych zadań, które zostały dostosowane do postaci na 30 poziomie doświadczenia i są skalowane pod tryb New Game +, pojawiły się także nowe postacie, potwory, kolejne wybory i konsekwencje, dodatkowe przedmioty, bronie, artefakty, a nawet opcje romansowe. Wszystko to sprawia, że zabawa w Sercach z Kamienia zajmuje około 10 godzin. Warto także wspomnieć, że dodatek możemy przejść zarówno przed ukończeniem historii z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, jak i po niej.

  KLUCZ AKTYWOWANY JEST NA PLATFORMĘ GOG.COM (DZIAŁĄ TYLKO Z WIEDŹMINEM 3 ZAINSTALOWANYM ZA POŚREDNICTWEM PLATFORMY GOG.COM)

  System: