Overwatch Origins Edition PL PS4

 • Format/nośnik:
  Blu-ray
 • PEGI:
  16+
 • Platforma:
  Playstation 4
 • Producent:
  Blizzard Entertainment
 • Wersja językowa:
  polska wersja
 • 99,99 

  +

  Overwatch Origins Edition zawiera następujące elementy:

  gra Overwatch

  21 postaci

  5 skórek

  Agent Blackwatch Reyes

  Dowódca szturmowy Morrison (skórka Żołnierza-76)

  Roślinny Bastion

  Szefowa ochrony Fara

  Odrzutowa Smuga

  Inspirowana grą Overwatch zawartość w innych tytułach Blizzard Entertainment:

  Bohater w Heroes of the Storm – Smuga

  Zwierzak w World of Warcraft – Mały Winston

  Portrety w grze StarCraft II

  Rewers do kart Hearthstone

  Skrzydła Łaski w Diablo III

  Overwatch

  Akcja gry osadzona jest w futurystycznej rzeczywistości, pełnej chaosu i konfliktów. Tytułowa straż to organizacja mająca na celu utrzymanie pokoju - w jej w skład wchodzą najlepsi żołnierze, naukowcy i awanturnicy. Przez lata bezbłędnie realizowała ona swoje zadanie, ale z czasem jej siła i wpływy zaczęły maleć, a w samej grupie zaczęło dochodzić do podziałów. W momencie, w którym toczy się akcja Overwatch, grupa ta jest w kompletnej rozsypce. Ludzkość wciąż jednak potrzebuje bohaterów i to na barki graczy spada obowiązek wypełniania zobowiązań straży. Produkcja nastawiona jest na tryb multiplayer, ale jednocześnie oferuje warstwę fabularną, zarówno pod względem historii uniwersum, jak i zamieszkujących go postaci. Poznajemy ją w serii osobnych, krótkich filmów oraz dodatkowych materiałów udostępnianych przez twórców.

  Dynamiczna kooperacja

  Zabawa w wersji na platformę PC Windows sprowadza się do dynamicznych walk w sześcioosobowych zespołach. Tempo potyczek jest bardzo szybkie, a dynamikę starć dodatkowo zwiększa duża mobilność postaci. Nacisk położono przede wszystkim na bliską kooperację i odniesienie jakiegokolwiek sukcesu wymaga współpracy z towarzyszami broni. Założenie to odzwierciedlają tryby zabawy. Przykładowo, w Payload jedna drużyna musi dostarczyć ładunek wybuchowy do określonego punktu na mapie, a druga ma za zadanie w tym przeszkodzić. Natomiast w Point Control jedna grupa atakuje punkty kontrolne, a druga musi je utrzymać do końca meczu. W obu trybach samotne wilki mają nikłe szanse na przetrwanie i są szybko eliminowane przez przeciwny zespół.

  Różnorodność bohaterów

  Rozpoczynając rozgrywkę, wybieramy jedną z dostępnych postaci, ale możemy ją dowolnie zmieniać podczas zabawy – każda śmierć to okazja do wybrania innego bohatera. Autorzy zadbali o dużą różnorodność herosów, poczynając od potężnego Reinhardta potrafiącego szarżami wbijać przeciwników w ściany, aż po dzierżącego łuk Hanzo, który mniejszą wytrzymałość nadrabia możliwością błyskawicznej wspinaczki. Wszyscy bohaterowie dysponują pokaźnym zestawem umiejętności specjalnych i dlatego kierowanie każdym z nich zapewnia odmienne wrażenia.

  System: