Wiedźmin 3 Dziki Gon Edycja Gry Roku PL PS4

 • PEGI:
  18
 • Platforma:
  Playstation 4
 • Producent:
  CD Projekt Red
 • Wersja językowa:
  polska wersja
 • Dostępność: WYSYŁAMY W 24h
  Cena regularna: 199,99 
  79,99 
  +

  Zagraj w najbardziej dopracowaną i kompletną wersję najczęściej nagradzanej gry 2015 roku - Wiedźmin 3: Dziki Gon.
  Dostępna teraz wraz ze wszystkimi rozszerzeniami i dodatkami w postaci Edycji Gry Roku

  Zostań profesjonalnym pogromcą potworów i wyrusz w epicką wyprawę o niespotykanym rozmachu śladem dziewczyny z przepowiedni, której magiczna moc może zniszczyć świat.

  Od momentu premiery Wiedźmin 3: Dziki Gon zyskał status kultowego dzieła, zdobywając ponad 250 nagród dla gry roku.

  Zatrać się w ponad 100-godzinnej podróży przez ogromny, otwarty świat, teraz wzbogaconej o obie ekspansje dające razem 50 godzin dodatkowej gry. Edycja Gry Roku zawiera wszystkie dotychczas wydane dodatki: nową broń, zbroję, nowy tryb gry, stroje i zadania poboczne.

  Wciel się w profesjonalnego zabójcę potworów.

  Szkoleni od wczesnego dzieciństwa i zmutowani aby uzyskać nadludzkie umiejętności, siłę i refleks, zepchnięci na margines społeczeństwa wiedźmini stanowią jedyną przeciwwagę dla opanowanego przez potwory świata.
  Niszcz wrogów jako profesjonalny zabójca potworów, wyposażony w liczną broń, mutujące eliksiry i magiczne umiejętności niezbędne w walce.
  Stawaj w szranki z całą masą upiornych stworzeń, od dzikich bestii grasujących po górskich szlakach, po przebiegłe drapieżniki o nadprzyrodzonych mocach czyhające w ciemnych zaułkach gęsto zaludnionych miast.
  Zainwestuj swoje łupy w ulepszanie ekwipunku, zbroję wykonaną na miarę, lub wydaj je na zakłady, gry w karty, walkę na pięści i inne przyjemności, które niesie ze sobą życie samotnego wędrowca.

  Podążaj śladem dziewczyny z prastarej przepowiedni poprzez fantastyczny świat pełen niedopowiedzeń.

  Zbudowany dla niekończącej się przygody, wielki, otwarty świat wyznacza nowe standardy pod względem wielkości, głębi i złożoności.

  Przemierzaj fantastyczny, otwarty świat: eksploruj zapomniane ruiny, rozbite statki i zaułki, handluj z kupcami i krasnoludzkimi kowalami, poluj pośród nizin, wśród szczytów gór i nad wzburzonym morzem.

  W obliczu wojny odnajdź dziewczynę z prastarej elfiej przepowiedni, której wielka moc może zagrozić światu.
  Dokonuj wyborów, które wykraczają daleko ponad dobro i zło i bądź gotów stawić czoła ich daleko idącym konsekwencjom.

  Wiedźmin 3: Dziki Gon Edycja Gry Roku to połączenie podstawowej wersji gry i wszystkich dotychczas wydanych dodatków.

  Zawiera ekspansje “Serca z kamienia” i “Krew i Wino”, które wspólnie stanowią ogromną, bo aż 50-godzinną, część epickiej historii oraz całkiem nowe elementy i obszary, które powiększają świat gry o ponad jedną trzecią.
  Edycja daje dostęp do wszystkich wydanych do tej pory dodatków, w tym do broni, zbroi, nowego trybu gry, wątków pobocznych i unikalnych kart do gry w Gwinta.
  Zawiera wszystkie techniczne i wizualne uaktualnienia oraz całkiem nowy interfejs udoskonalony na podstawie opinii zgłoszonych przez członków wiedźmińskiej społeczności.

  System: