Battlefleet Gothic Armada Edycja Specjalna PC PL

 • Wersja językowa:
  polska wersja
 • Producent:
  Tindalos Interactive
 • Platforma:
  PC
 • PEGI:
  12
 • Format/nośnik:
  Blu-ray
 • Dostępność: WYSYŁAMY W 72h
  29,99 

  Battlefleet Gothic Armada – Edycja Specjalna zawiera:

  grę Battlefleet Gothic: Armada
  ścieżkę dźwiękową z gry
  mapę
  naklejki
  poradnik.

  Battlefleet Gothic Armada

  Kosmiczny RTS osadzony w uniwersum Warhammer 40,000. Tytuł jest adaptacją gry stołowej Battlefleet Gothic, stworzonej przez firmę Games Workshop. W grze dowodzimy flotą wybranej przez siebie frakcji i toczymy bitwy kosmiczne o dużej skali. Battlefleet Gothic: Armada powstał na bazie technologii Unreal Engine 4. Battlefleet Gothic: Armada przenosi nas do targanego nieustanną wojną świata Warhammera 40,000. Tym razem w konflikcie biorą udział najpotężniejsze frakcje uniwersum – Imperium, Chaos, Eldarzy i Orkowie. Nie przebierając w środkach, prowadzą one zaciętą walkę o kontrolę nad sektorem Gothic.

  Armada statków

  Gracz obiera dowodzenie nad flotą jednej z czterech dostępnych w grze frakcji. W skład naszej armady wchodzą statki kosmiczne o rozmaitych rozmiarach i zastosowaniach – od szybkich fregat, po kolosalne okręty wojenne. Jednostki te oraz ich załogi zdobywają w boju doświadczenie, które możemy zamieniać na dodatkowe zdolności specjalne oraz usprawnienia m.in. broni, systemów obronnych czy innych podsystemów. Ulepszać je możemy zarówno w trakcie bitew, jak i pomiędzy nimi, a każda zmiana realnie wpływa na przydatność bojową danego statku oraz jego zdolności specjalne.

  Szczegółowa grafika

  Battlefleet Gothic: Armada powstał w oparciu o technologię graficzną Unreal Engine 4, która zadebiutowała na rynku kilka miesięcy po premierze konsol PlayStation 4 i Xbox One. Dzięki temu grafika jest niezwykle szczegółowa, mimo ogromnej skali bitew.

  System: