FARMING SIMULATOR 17 EDYCJA PLATYNOWA PC PL

 • PEGI:
  3+
 • Platforma:
  PC
 • Wersja językowa:
  polska wersja
 • 69,99 

  +
  Zostań współczesnym rolnikiem w Farming Simulator 17 Platinum Edition! Zanurz się w 3 ogromnych otwartych światach, wypełnionych po brzegi nową zawartością!
   
  W Platinum Edition odkryj nowy południowoamerykański świat i jego krajobrazy, nową roślinność, sieć kolejową, lokalne rasy bydła i pola trzciny cukrowej. Całkowita zmiana scenerii i więcej możliwości rozgrywki! Kieruj ponad 275 autentycznymi pojazdami i maszynami od ponad 80 producentów, w tym marki AGCO (Challenger, Fendt, Massey Ferguson lub Valtra) oraz marki wyłącznie dostępne w Platinum Edition, takie jak Stara, TT, Gessner Industries i kultowy kombajn Bizon. Uprawiaj wiele gatunków roślin, takich jak słoneczniki, soja lub trzcina cukrowa. Hoduj zwierzęta, w tym krowy, owce, kury i świnie, zarządzaj lasami i sprzedawaj plony, aby rozwijać swoje gospodarstwo! Transportuj towar za pomocą ciągników i przyczep lub ładuj i prowadź pociągi, aby szybko dotrzeć do odbiorców.
   
  Rozwijaj gospodarstwo online z innymi graczami i pobieraj mody stworzone przez społeczność, aby doświadczać Farming Simulator na wiele nowych sposobów!

  Najważniejsze cechy gry:
  Rozwijaj gospodarstwo w 3 światach, w tym w nowym południowoamerykańskim środowisku
  Uprawiaj wiele gatunków roślin, takich jak słoneczniki, soja lub trzcina cukrowa!
  Transportuj towar za pomocą ciągników i przyczep lub wypróbuj nowe pociągi, którymi możesz samodzielnie kierować
  Hoduj zwierzęta, w tym po raz pierwszy świnie i krowy Braman
  275 wiernie odtworzonych pojazdów i maszyn od ponad 80 producentów
  Poproś przyjaciół o pomoc w prowadzeniu gospodarstw i pobieraj mody stworzone przez społeczność entuzjastów.

  System: