Gardens Inc. Edycja Specjalna PC

 • Wersja językowa:
  polska wersja
 • Platforma:
  PC
 • PEGI:
  3+
 • 9,99 
  Dostępność: WYSYŁAMY W 24h
  +

  Seria gier Gardens Inc. to produkcja z gatunku time-management, w której naszym zadaniem jest renowacja i pielęgnacja ogrodów. Gra oprócz części strategicznej została wzbogacona o wciągający wątek fabularny. W każdej z części gry bohaterowie stają przed nowymi wyzwaniami, które dopingują ich do działania. Rozpoczynamy jako młoda właścicielka firmy, która aby ratować zadłużoną posiadłość dziadków postanawia zgłosić się do konkursu ogrodniczego. W kolejnych częściach gry coraz mocniej zagłębiamy się w biznes ogrodniczy i otrzymujemy angażujące i ciekawe nowe zadania.

  Gardens Inc. to seria gier powstała w warszawskim studiu Nitreal Games. Do tej pory Gardensy święciły sukcesy głównie poza naszymi granicami. Mają wielu prawdziwych fanów rozsianych po całym świecie, zostały zainstalowane na tysiącach komputerów, a najlepszym dowodem sukcesu jest kolejna, już trzecia część gry. Seria doczekała się polskiego wydania.

  Edycja Specjalna to wszystkie 3 części gry wraz z dodatkami. Przed nami ogromna ilość wspaniałego grania!

  Prosta mechanika, barwna komiksowa grafika, a przede wszystkim wciągający system rozgrywki powodują, że Gardens Inc. potrafi przykuć do komputera zarówno growego żółtodzioba, mamę, która nigdy w gry nie grała, siostrę, która udaje, że gry są "passe", jak i w chwilach wytchnienia fanatyka gier komputerowych.

  Rozgrywka jest  na pozór  prosta, trzeba w określonym czasie wykonać określone zadania przy pielęgnacji, budowie, czy przebudowie ogrodu. Jednak im wyższy poziom tym wyzwanie staje się bardziej skomplikowane i nie obejdzie się bez uruchomienia szarych komórek, aby odpowiednio organizować pracę ogrodnikom.

  System: