-69%

Mortal Kombat X PC PL Edycja Specjalna

 • PEGI:
  18+
 • Platforma:
  PC
 • Wersja językowa:
  polska wersja
 • Cena regularna: 129,99 
  39,99 
  Oszczędzasz: 90,00 zł (69%)
  Dostępność: WYSYŁAMY W 24h
  +

  Mortal Kombat X - Edycja Specjalna, zawiera:
  wyjątkowy Steel Pack,
  GORO DLC
  skórkę dla postaci Scorpiona – efekt współpracy NetherRealm Studios oraz artystów obecnych na portalu MKKollective.com, który jest miejscem wymiany fan artów, obrazów muzyki i video ze świata Mortal Kombat.Znalezione obrazy dla zapytania mortal kombat x steel pack

  Mortal Kombat X to kolejna bardzo wyczekiwana produkcja od NetherRealm Studios. Gra łączy kinowy rozmach z zupełnie nowym typem rozgrywki podnoszącym poziom brutalności do maksimum, oferuje nowe doświadczenia oraz wprowadza graczy w świat ciągłej sieciowej rywalizacji, gdzie każdy pojedynek jest ważny w walce o dominację.

  Po raz pierwszy Mortal Kombat X oferuje możliwość wyboru jednej z wielu wariacji każdej z postaci, charakteryzujących się indywidualną strategią oraz stylem walki. Gracze zanurzą się w oryginalną historię prezentującą kilka charakterystycznych i rozpoznawalnych wojowników takich jak Scorpion czy Sub-Zero oraz otrzymają do dyspozycji nowych przeciwników, scalających całą opowieść i reprezentujących zarówno siły dobra, jak i zła.

  System: