-88%

PRO EVOLUTION SOCCER 2014 PC

 • PEGI:
  3+
 • Platforma:
  PC
 • Wersja językowa:
  polska wersja
 • 821002
  Cena regularna: 39,99 
  4,99 
  Oszczędzasz: 35,00 zł (88%)
  Dostępność: WYSYŁAMY W 24h
  •GRA DRUŻYNOWA

  Dzięki unikalnemu trybowi gry kombinacyjnej gracze mogą z łatwością korzystać z różnych taktyk w kluczowych strefach boiska z wykorzystaniem trzech (lub większej liczby) zawodników.

  W zależności od obranej strategii zawodnicy nieposiadający piłki pobiegną na odpowiednie pozycje, jeśli dostrzegą luki w obronie, lub udadzą się na środek boiska. Istnieje wiele dostępnych manewrów ułatwiających graczom wykorzystanie słabych punktów obrony, np. bieg przy liniach bocznych i różnorodne akcje oskrzydlające. Wszystkie elementy taktyki można dostosowywać do konkretnych obszarów boiska.

  •ISTOTA GRY
  Nowa odsłona serii Pro Evolution Soccer to ogromny przełom w dziedzinie wirtualnego futbolu.
  Podczas wykonywania rzutów wolnych nie będzie już ograniczeń pozycji zawodnika względem piłki. Dodano opcję biegu zmyłki oraz ułatwiono wykonywanie krótkich podań w stałych fragmentach gry.
  Gracze mogą teraz zmieniać pozycję bramkarza w bramce (przed wybiciem), podczas gdy mur obrońców reaguje na wybicie we własnym zakresie (instynktownie), starając się zablokować lub odbić strzał.
  Bramkarz może teraz przemieścić się jeszcze przed strzałem, jeśli wyczuje, że wykonujący rzut karny nie jest w zbyt dobrej formie.
  Stadiony wykorzystane w grze stanowią wierne odwzorowanie rzeczywistych obiektów. Przy wejściach na boisko kłębią się nawet rozemocjonowane tłumy kibiców. Dynamika meczu również została poprawiona – taktyczne decyzje podejmowane są spontanicznie, w zależności od sytuacji w grze. Ponadto usunięto przerywniki filmowe zakłócające przebieg rozgrywki.

  •SYSTEM STABILNEJ ANIMACJI RUCHÓW (M.A.S.S.)
  Konfrontacje fizyczne pomiędzy piłkarzami to ważny element każdego meczu. System M.A.S.S. doskonale oddaje reakcje zawodników w przypadku bezpośrednich starć.
  Zamiast wykorzystywać serie animacji „wywoływanych” w określonych sytuacjach, twórcy gry opracowali M.A.S.S., system, który dynamicznie dostosowuje się do środowiska gry. Działanie systemu widać szczególnie na przykładzie faulu – poszkodowany zawodnik zostaje odepchnięty z siłą zależną od impetu atakującego i sposobu, w jaki został sfaulowany.
  W konfrontacjach fizycznych podczas rozgrywki kluczową rolę odgrywają postura i warunki fizyczne zawodników. Odepchnięci i przewróceni piłkarze mogą się zwinnie podnosić; możliwe jest odpychanie innych od piłki i blokowanie przy wykorzystaniu masy ciała.

  •PIŁKA NOŻNA W NASZYCH SERCACH
  Trudno określić, co czyni futbol tak fascynującym. Nie jest to zapewne żaden element techniczny, chodzi raczej o szczególne emocje, które sport wzbudza w kibicach.
  Parametry określające umiejętności i styl gry zawodników wzbogacono teraz o atrybuty mentalne – jeśli mecz nie układa się po myśli piłkarza, może to negatywnie wpływać na skuteczność zawodnika.
  Jeżeli jednak zawodnik nie spisuje się dobrze, zauważają to jego koledzy z drużyny i starają się podnieść go na duchu.

  •PES ID
  Gra Pro Evolution Soccer 2013 wyznaczyła nowe standardy realizmu w rozgrywce wirtualnej. Nie bez znaczenia w tym względzie jest opracowanie systemu Player ID.
  Po raz pierwszy w historii gracze mogą natychmiast rozpoznać danego zawodnika na podstawie wiernie odwzorowanego sposobu poruszania się i stylu gry. Wirtualne wersje 50 czołowych piłkarzy z prawdziwych drużyn będą doskonale rozpoznawalne dzięki wprowadzonemu w Pro Evolution Soccer 2013 unikatowemu systemowi ruchów.

  System: