-25%

Sonic Generations PC

 • Wersja językowa:
  wersja angielska
 • Platforma:
  PC
 • PEGI:
  7+
 • 710743
  Cena regularna: 39,99 
  29,99 
  Oszczędzasz: 10,00 zł (25%)
  Dostępność: WYSYŁAMY W 24h
  +

  Sonic Generations to gra, która stanowi ukoronowanie dwudziestu lat historii niebieskiego jeża, Sonica. Od dwóch dekad ta sympatyczna postać bawiła na ekranach zarówno starych wyjadaczy, jak i najmłodszych. Teraz wszyscy mają okazję przypomnieć sobie zarówno dawne przygody, jak i zobaczyć mnóstwo nowych.

  Gdy Sonic świętuje 20 urodziny, zostaje wciągnięty w tunel czasoprzestrzenny i wysłany w przeszłość. Tam spotyka młodszą wersję siebie, wraz z którą postara się rozwiązać zagadkę przenosin w czasie.

  ZOBACZ ZWIASTUN

  Cechy produktu:
  - Podwójna zabawa! Zagraj zarówno Klasycznym, jak i Nowoczesnym wcieleniem Sonica. Opanuj unikalne umiejętności każdego bohatera na specjalnie zaprojektowanych nowych etapach
  - Zagraj w klasyczne plansze, które poddano mocnemu liftingowi tak byś mógł cieszyć się nimi w pełnym HD i stereoskopowym 3D
  - Pokonuj kolejne wyzwania! Po przejściu każdej planszy, gdy uratujesz przyjaciół Sonica, możesz powtarzać etap wraz z nimi!
  - Poznaj Sonica na nowo! W trakcie gry natkniesz się na wiele postaci z przeszłości naszego jeża i wymasterujesz słynne ciosy Sonica.  Wymagania sprzętowe::DVD Rom  Uwagi::Gra w angielskiej wersji językowej.

  System: