-33%

Starcraft II Legacy of the Void Edycja Kolekcjonerska PC PL

 • Format/nośnik:
  DVD
 • PEGI:
  16+
 • Platforma:
  PC
 • Wersja językowa:
  polska wersja
 • Cena regularna: 299,99 
  199,99 
  Oszczędzasz: 100,00 zł (33%)

  +
  Starcraft II: Legacy of the Void - Edycja Kolekcjonerska zawiera następujące elementy:
  gra Starcraft II Legacy of the Void
  kolorowy Podręcznik operacyjny w twardej oprawie (w języku angielskim)
  filmy z gry i kulisy produkcji (w języku angielskim)
  ścieżka dźwiękowa na płycie CD
  zawartość cyfrowa:
  Archont – zwierzak w World of Warcraft
  Poszukiwacz Otchłani – wierzchowiec w Heroes of the Storm
  protoski rewers kart w Hearthstone
  portrety i skórka jednostki inspirowane rasą protosów w StarCraft II

  Otchłań wzywa
  Wszystko musi kiedyś dobiec końca – lecz nie lękaj się, bowiem dzięki psionicznym mocom stojących u twego boku protosów przekonasz się, że strach jest tylko złudzeniem. Poprowadź protoskich wojowników i pomóż im zjednoczyć trzy rasy w ostatecznej walce o przetrwanie przeciwko złu, które zagraża wszelkiemu życiu we wszechświecie. Zagraj w zrealizowany z wielkim rozmachem, ostatni rozdział trylogii StarCraft II i dowiedz się, kto przetrwa w obliczu zagrożenia.

  Cechy gry:
  Połącz siły niczym archont. Dzięki współpracy w trybie archonta, ty i twój znajomy możecie podzielić się kontrolą nad jedną bazą i jedną armią. Opracujcie szczegółowy plan walki i skoncentrujcie się na wyeliminowaniu swoich przeciwników.
  Zawieraj sojusze. Dzięki współpracy w trybie sprzymierzonych dowódców, możesz połączyć siły ze znajomym i wcielić się rolę jednego z dowódców znanych z serii StarCraft. Tocz bitwy w różnych scenariuszach, awansuj na kolejne poziomy i pokaż swoje umiejętności w grze drużynowej w strategii czasu rzeczywistego.
  Atakuj z mroku. Zgłęb nowe strategie dostępne dzięki wprowadzeniu do gry sześciu zupełnie nowych jednostek – dwóch dla każdej rasy – i poznaj nowe zdolności znanych i lubianych jednostek.
  Dołącz do społeczności e-sportowej. Miliony graczy doświadczyły już dreszczu e-sportowych emocji i smaku zwycięstwa zarówno podczas gry jak i kibicowania faworytom oraz pretendentom – teraz twoja kolej, aby do nich dołączyć.
  Rozegraj epilog. Po ukończeniu prologu oraz kampanii protosów dla jednego gracza, zapoznaj się ze zwieńczeniem trylogii StarCraft II i poznaj losy każdej z ras w epilogu.

  StarCraft II Legacy of the Void jest samodzielną grą - do działania nie wymaga StarCraft II: Wings of Liberty i StarCraft II: Heart of the Swarm.

  System: