-23%

The Evil Within 2 PC + DLC

 • Wersja językowa:
  wersja angielska
 • Platforma:
  PC
 • PEGI:
  18+
 • Data premiery:
  13.10.2017
 • Cena regularna: 219,99 
  169,99 
  Oszczędzasz: 50,00 zł (23%)
  Dostępność: WYSYŁAMY W 24h
  +

  Zamów The Evil Within 2 w przedsprzedaży, aby otrzymać pakiet ostatniej szansy, który zawiera:

  Zdobądź pakiet ostatniej szansy, który pomoże ci przetrwać w koszmarnym świecie Union. Musisz zmierzyć się w nim ze śmiercią, aby uratować swoją córkę. Pakiet ostatniej szansy zawiera wyjątkowy pistolet półautomatyczny oraz komponenty rzemieślnicze i zasoby medyczne.

  Pistolet półautomatyczny – wyjątkowa broń, dostępna wyłącznie w pakiecie ostatniej szansy, wykorzystuje znalezioną i wytworzoną amunicję do pistoletów.
  Komponenty rzemieślnicze – pozwalają ulepszyć broń, stworzyć dodatkową amunicję oraz pułapki unieruchamiające wrogów już od początku przygody w Union.
  Apteczkę – pomoże Ci utrzymać się przy życiu, gdy będziesz coraz głębiej zanurzać się w świecie szaleństwa, aby uratować Lily.  The Evil Within 2 będące dziełem genialnego Shinjiego Mikami oraz utalentowanego zespołu Tango Gameworks wynosi docenioną franczyzę na nowy poziom dzięki unikatowemu połączeniu thrillera psychologicznego oraz survival horroru.

  Wcielasz się w rolę detektywa Sebastiana Castellanosa, który upadł na samo dno. Szansa ocalenia córki sprawia, że kolejny raz musisz wkroczyć do wypełnionego koszmarami świata, który niegdyś był idyllicznym miasteczkiem. Osacza cię wynaturzona rzeczywistość pełna czyhających wszędzie niebezpieczeństw. Czy stawisz czoła zagrożeniom, korzystając z broni i pułapek? A może unikniesz walki, przemykając wśród cieni?

  FABUŁA:
  Detektyw Sebastian Castellanos stracił wszystko, łącznie ze swoją córką Lily. Aby ją uratować, musi połączyć siły z groźną organizacją Mobius, odpowiedzialną za zniszczenie jego życia. Teraz Sebastian musi wkroczyć do wypełnionego koszmarami Union, jednego z okropnych tworów Mobiusa. Osaczy go wynaturzona rzeczywistość pełna czyhających wszędzie niebezpieczeństw, których musi unikać, licząc na swoje umiejętności przeżycia. To jest jego ostatnia szansa na odkupienie, a jedyną ucieczką jest powrót.

  OPOWIEŚĆ O ODKUPIENIU. Sebastian musi wrócić do koszmarnego świata, by odzyskać życie swoje i swojej rodziny.
  ODKRYJ PRZERAŻAJĄCE MIEJSCA. Zapuszczaj się w mroczne zakamarki tak szybko, jak się ważysz, w świecie, w którym nic nie jest takie, jak się wydaje. Pamiętaj przygotować się na wszystko.
  PRZETRWAJ NA SWÓJ SPOSÓB. Atakuj kuszą z cienia, biegnij, ile masz sił w nogach, lub walcz, korzystając z niewielkiej ilości amunicji.
  ZMIERZ SIĘ Z ODRAŻAJĄCYMI WROGAMI. Przeżyj zaciekłe ataki wrogów i poznaj postacie, które poprowadzą cię drogą ku odkupieniu... lub będą próbowały cię zwieść na manowce.
  MAKABRYCZNY HORROR I SUSPENS. Wkrocz do pokręconego świata pełnego niepokojących emocji i koszmarów czyhających za każdym rogiem.

  System: