-13%

Mortal Kombat 9 PS3

 • PEGI:
  18+
 • Platforma:
  Playstation 3
 • Wersja językowa:
  wersja angielska
 • 646185
  Cena regularna: 79,99 
  69,99 
  Oszczędzasz: 10,00 zł (13%)
  Dostępność: WYSYŁAMY W 48h
  +

  Mortal Kombat to kolejna odsłona znanego cyklu bijatyk. Produkcją gry zajęło się NetherRealm Studios pod przewodnictwem Eda Boona, twórcy serii Mortal Kombat. Autorzy nie postawili na rewolucję i większość pomysłów zaczerpnęli z Mortal Kombat, Mortal Kombat 2 i Mortal Kombat 3.

  Mortal Kombat oddaje do dyspozycji graczy rozbudowany wątek fabularny. Okazuje się, że Raiden uchronił się przed ostatecznym ciosem Shao Kahna i przeniósł się w czasie do pierwszego Mortal Kombat, by spróbować zmienić bieg wydarzeń. Tym samy Raiden uratował nie tylko siebie, ale również Earthrealm. Nie zabrakło również obszernego trybu sieciowego - walki w drużynach i tryb arcade dla dwóch graczy we współpracy (co-op) lub rywalizacji.

  Mortal Kombat oferuje dostęp do ponad 20 wojowników, dostępni są m.in. Shao Khan, Sonya, Cyrax, Scorpion, Sub Zero, Sektor, Reptile, Mileena, Jax, Kung Lao, Shang Tsung, Stryker, Kabal, Quan Chi, Kitana, Johnny Cage, Nightwolf, Ermac, Sindel, Noob, Smoke, Goro, Liu Kang oraz Raiden.

  Mortal Kombat charakteryzuje się szczegółową grafiką, która, w odróżnieniu od poprzedniczek, nie jest w pełni trójwymiarowa, lecz wzorowana na pierwszych odsłonach cyklu.

  System: