ELEX EDYCJA KOLEKCJONERSKA PL XBOX ONE

 • Wersja językowa:
  polska wersja
 • Platforma:
  XBOX ONE
 • PEGI:
  16+
 • Data premiery:
  17.10.2017
 • 149,99 
  Dostępność: WYSYŁAMY W 24h
  +

  ELEX to wyjątkowo dopracowana gra z gatunku action RPG, stworzona przez wielokrotnie nagradzanych autorów serii Gothic. Akcja gry toczy się w nowym postapokaliptycznym uniwersum science fantasy. Gracz trafia do olbrzymiego, pozbawionego ekranów wczytywania świata, w którym czekają na niego intrygujące postacie, zmutowane stworzenia, trudne decyzje i mnóstwo wartkiej akcji.

  W świecie ELEX trwa wojna o potężny surowiec, który daje ludziom moce podobne do magii, ale jednocześnie zmienia ich w bezduszne, zimne stworzenia. To ty zdecydujesz, czy planetą Magalan będzie rządzić człowieczeństwo, czy też zimna logika.

  Najważniejsze cechy gry:
  Wolność wyboru: Pomagaj, zdradzaj, a nawet zabijaj, kogo tylko chcesz, i sprawdź, jak twoje decyzje wpłyną na opowieść.
  Wolność poruszania się: Użyj plecaka odrzutowego, aby atakować z powietrza, docierać w trudno dostępne miejsca lub zeskakiwać z ogromnych wysokości i bezpiecznie lądować.
  Wolność rozwijania postaci: Brak ograniczeń związanych z klasą bohatera – stań się, kimkolwiek chcesz.
  Wolność eksploracji: Od pierwszych minut gry cały świat stoi przed tobą otworem – bez sztucznych granic i ekranów wczytywania.
  Wolność wyboru broni: Elex zawiera jedną z największych w historii gier RPG kolekcję broni. Od mieczów, łuków i młotów po strzelby, wyrzutnie granatów, a nawet miotacze ognia – każdy znajdzie coś dla siebie. Jest też oczywiście magia.

  System: