-10%

Greedfall PL XBOX ONE

 • PEGI:
  18+
 • Platforma:
  XBOX ONE
 • Wersja językowa:
  polskie napisy
 • Cena regularna: 199,99 
  179,00 
  Oszczędzasz: 20,99 zł (10%)
  Dostępność: WYSYŁAMY W 48h
  +

  Stary świat umiera, a jego wycieńczoną populację nęka z pozoru nieuleczalna choroba. Jedyną nadzieją zdają się pogłoski o niedawno odkrytej wyspie Teer Fradee, na której rzekomo można znaleźć upragnione lekarstwo. Na wyspie czekają sekrety, skarby i przygody do odkrycia.
  GreedFall to nowy tytuł od studia SPIDERS. Warstwa wizualna została zainspirowana XVII-wiecznym malarstwem barokowym.

  Gra od samego początku oferuje graczowi nadanie swojej postaci unikalnego charakteru. Można wybierać spośród wielu opcji wyglądu, umiejętności, atrybutów i talentów. W miarę rozwoju przygody bohater będzie nabywał nowe umiejętności, a także pozna nowych bohaterów, którzy będą mogli towarzyszyć graczowi podczas odkrywania tajemniczej wyspy.

  Przemierzaj nowe ziemie na odległej wyspie przepełnionej magią, bogactwami, zapomnianymi tajemnicami i fantastycznymi stworami.
  Ukształtuj los tego nowego świata, pielęgnując relacje z towarzyszami i całymi frakcjami lub zdradzając sojuszników. Korzystając z dyplomacji, podstępu i siły, zostań częścią dynamicznego świata i wpłyń na jego losy i historię.
  Doświadcz klasycznej rozgrywki RPG, wykonując zadania i osiągając cele na rozmaite sposoby – poprzez walkę, dyplomację lub podstęp.
  Całkowicie swobodny rozwój postaci – graj jako mężczyzna lub kobieta, spersonalizuj swój wygląd i wybierz dowolne zdolności, zaklęcia i umiejętności.
  Zanurz się w tajemniczym świecie magii – rozpocznij wielką przygodę i odkryj starożytne tajemnice chronione przez nadprzyrodzone istoty będące wcieleniem wyspiarskiej magii.

  System: