Wolfenstein Youngblood Deluxe Edition PL XBOX ONE

 • Data premiery:
  26.07.2019
 • PEGI:
  18+
 • Platforma:
  XBOX ONE
 • Producent:
  Bethesda
 • Wersja językowa:
  polskie napisy
 • 139,99 
  Dostępność: WYSYŁAMY W 24h
  +

  Wolfentstein Youngblood to produkcja, która zainteresuje miłośników Blazkowicza. Tym razem jednak nie wcielamy się w słynnego wojaka, który w pojedynkę potrafił zamordować wielu nazistów. Poznamy bliżej jego dwie niemniej wulgarne i brutalne córki-bliźniaczki.

  Wolfenstein Youngblood na PC to przede wszystkim wiele nowych lokacji. Gra przeniesie użytkowników do Paryża, gdzie będą musieli zmierzyć się z tamtejszymi „złolami”, by odnaleźć swojego ojca. Tytuł ten tym razem stawia przede wszystkim na rozgrywkę w kooperacji.

  Wydanie Deluxe Edition zawiera:
  Buddy Pass pozwalający tobie i znajomemu przejść razem całą grę, nawet jeśli twój przyjaciel jej nie posiada
  Cyborg Skin Pack

  https://wirtus.pl/images/detailed/8/Wolfenstein_Youngblood_Deluxe_Edition_wizualizacja-min_q2uk-fy.jpg

  Zamów przed premierą, aby otrzymać Legacy Pack – zestaw przedmiotów w grze:
  Skórka pancerza wspomaganego z kurtką z New Colossus
  Skórka pancerza wspomaganego z mundurem amerykańskiej armii
  Rura z Old Blood, nóż z Old Blood i zestaw skórek z II Wojny Światowej dla broni

  https://wirtus.pl/images/detailed/8/Legacy_Pack_DLC-min.jpg

  Wolfenstein®: Youngblood™ to zupełnie nowa kooperacyjna przygoda od wielokrotnie nagradzanego studia MachineGames, twórców entuzjastycznie przyjętej gry Wolfenstein® II: The New Colossus, przygotowana we współpracy z Arkane Studios® Lyon. Wciel się w jedną z córek-bliźniaczek B.J. Blazkowicza i podejmij się śmiertelnie niebezpiecznej misji odnalezienia ich ojca w Paryżu lat 80. Wykorzystaj arsenał nowych rodzajów broni, gadżetów i możliwości pancerza wspomaganego, aby pozbyć się nazistów z miasta świateł.

  Fabuła:
  Paryż, rok 1980. B.J. Blazkowicz, bohater drugiej amerykańskiej rewolucji, zaginął. Dziewiętnaście lat po wydarzeniach przestawionych w Wolfenstein II: The New Colossus, B.J. zniknął po misji w okupowanym przez nazistów Paryżu. Pora, by zaprawione wieloletnim treningiem pod czułym okiem zahartowanego w boju ojca bliźniaczki Jess i Soph ruszyły do akcji. Dołącz do nowej ekipy bojowników o wolność i staw czoła niepokojącej rzeczywistości Paryża z alternatywnych lat 80.

  Kluczowe cechy:
  Mordercza współpraca
  Zagraj ze znajomym lub w towarzystwie SI w pierwszej współczesnej kooperacyjnej przygodzie w świecie Wolfensteina. Wykorzystaj nowe drużynowe działania, podkręć napięcie za pomocą działa Tesli, czyli potężnie niszczycielskiej broni wymagającej współpracy, oraz wyraź się dzięki skórkom i gestom.

  Ucieczka z Paryża
  Wolfenstein: Youngblood to najnowsza odsłona serii dająca graczom swobodę, jakiej w historii marki Wolfenstein jeszcze nie było. Rozgość się w bazie operacyjnej ruchu oporu zlokalizowanej głęboko w sercu paryskich katakumb i zaplanuj działania, które doprowadzą do upadku nazistowskiego reżimu.

  Akcja w rytmie lat 80.
  To nie są cudowne lata. W grze znajdziesz przerażającą wizję słynnych paryskich obiektów odmienionych latami okupacji, ulice ze ścianami pokrytymi graffiti, nazistów w skórzanych mundurach oraz zupełnie nową ścieżkę dźwiękową inspirowaną syntezatorowymi brzmieniami klasycznych filmów akcji z lat 80.

  Ładować broń
  Wykorzystaj najnowsze osiągnięcia technologii pancerzy wspomaganych, broni i pancerzy, aby rozprawić się z nazistowskim ścierwem. Zdobywaj kolejne poziomy, badaj otoczenie i wypełniaj misje, by odblokować nowe zdolności, elementy broni, gadżety i modyfikacje kosmetyczne, które pomogą ci dostosować rozgrywkę do własnego stylu gry.

  System: