BioShock Infinite Burial at Sea Episode 1 DLC MAC DIGITAL

 • Format/nośnik:
  KLUCZ CYFROWY STEAM
 • PEGI:
  18
 • Platforma:
  PC/MAC
 • Producent:
  Aspyr, Media
 • Wersja językowa:
  pełna angielska
 • MV-73928
  54,45 
  Dostępność: KLUCZ CYFROWY WYSYŁANY NA MAILA
  Muve
  +

  Powrót do Rapture!

   

  Wróć do Rapture w opowieści, która przenosi Bookera i Elizabeth do podwodnego miasta w przeddzień jego upadku z piedestału. To DLC, opracowane przez Irrational Games – studio odpowiedzialne za oryginalne BioShock i BioShock Infinite, prezentuje Rapture, jakiego nigdy dotąd nie widzieliście – błyszczący klejnot na dnie oceanu, zbudowany niemal od zera na silniku gry Bioshock Infinite. Walka została zrównoważona i przerobiona, kładąc większy nacisk na skradanie i zarządzanie zasobami, aby dać graczowi doświadczenie, które łączy najlepsze elementy z gier BioShock i BioShock Infinite. Dodatek ten zawiera nową broń, starą ulubioną broń z oryginalnego BioShocka, nowy Plazmid, nowy Sprzęt i Wyrwy oraz przywraca koło wyboru broni. Ta paczka jest zawarta w BioShock Infinite Season Pass i będzie zawierać nowe Osiągnięcia.

   

  Zwiedzaj miasto w okresie, gdy było u samego szczytu swego piękna, spotkaj paru starych "znajomych" i zyskaj kilku nowych, a wszystko to zobaczysz oczami Bookera DeWitt. Dlaczego Booker i Elizabeth znajdują się w Rapture? Jakie było to miasto zanim nastąpił jego całkowity upadek? Odpowiedzi na te i inne pytania będzie można znaleźć w BioShock Infinite: Burial at Sea – Episode 1.

  WAŻNE: DLC wymaga podstawowej wersji gry BioShock Infinite do działania. Ta paczka jest zawarta w BioShock Infinite Season Pass i będzie zawierać nowe Osiągnięcia.

   

  System operacyjny: 10.8.5 (Mountain Lion), 10.9 (Mavericks), Procesor: Intel Core 2 Duo (Dual-Core) 2.2 GHz, Pamięć: 4 GB RAM Dysk twardy: 30 GB, Karta graficzna: ATI Radeon HD 3870/NVidia GeForce 640M, 512 MB VRAM, Urządzenia peryferyjne: Mysz i klawiatura Macintosh, Wspierane gamepady: Bioshock Infinite: Burial at Sea – Episode 1 wspiera zarówno kontroler przewodowy Microsoft Xbox 360, JAK I Kontroler Bezprzewodowy PlayStation 3 DualShock 3, Inne wymagania: Początkowa instalacja wymaga jednorazowego połączenia z Internetem w celu aktywacji na platformie Steam; konieczna instalacja oprogramowania (dołączonego do gry) uwzględnia klienta Steam

   

  Ta gra nie jest wspierana na dyskach twardych sformatowanych jako Mac OS Extended (Case Sensitive).