Dandara (PC) Klucz Steam

 • Data premiery:
  15.05.2019
 • Format/nośnik:
  KLUCZ CYFROWY STEAM
 • Platforma:
  PC
 • Producent:
  Plug In Digital
 • Wersja językowa:
  pełna angielska
 • MV-760216
  45,30 

  Muve
  +

  Skok ku Wolności 

   

  Świat Salt wisi na krawędzi katastrofy. Jego mieszkańcy, niegdyś wolne duchy, są teraz ciemiężone i odizolowane. Ale nie wszystko jest stracone, gdyż z tego eteru strachu powstanie bohaterka, promień nadziei. Jej imię to Dandara.

   

  Witaj w unikatowej platformówce w stylu metroidvania w 2D, pełnej mistycznych istot i nieograniczonej eksploracji. Ignoruj grawitację skacząc przez podłogi, ściany i sufity. Odkrywaj tajemnice i sekrety rozrzucone po całym świecie Salt oraz jego bogactwo postaci, które napotkasz. Przygotuj Dandarę do walki i przetrwaj starcia z przeciwnikami nastawionych na gnębienie.

   

  Obudź się, Dandaro, by wyskoczyć ku wolności i zaprowadzić równowagę w tym świecie bez jasnego celu. 

   

  Cechy gry:

  • INNOWACYJNE STEROWANIE - Przygotowane pierwotnie dla urządzeń z ekranem dotykowym i gamepadów, sterowanie i walka są wygodne i intuicyjne.
  • NIEOGRANICZONA EKSPLORACJA - Przemierzaj ezoteryczny świat Salt za pomocą szybkich i płynnych skoków z różnych powierzchni, nieograniczony przez grawitację, w pięknie wykonanych otoczeniach.
  • WYMAGAJĄCY ROZWÓJ - Wykorzystaj kombinację prędkości i umiejętności, sprytu i refleksu, by rozwiązywać łamigłówki, zdobywać wzmocnienia i dostawać się do obszarów, które wcześniej były niedostępne.
  • PIĘKNY I WCIĄGAJĄCY ŚWIAT - Wizualny i dźwiękowy raj ożywa dzięki pięknej ręcznie wykonanej pixel artowej oprawie graficznej oraz ścieżce dźwiękowej.

   

   

   

   

  © Copyright 2017 Raw Fury AB. All Rights Reserved.

  This is the legal law, you will obey my authoritah! >:)

  PC

  MINIMALNE:

  System operacyjny: Microsoft® Windows® XP, Procesor: 1.8 GHz, Pamięć: 4 GB RAM, Karta graficzna: Nvidia GeForce GT 220, Radeon HD 8400, Miejsce na dysku: 1 GB dostępnej przestrzeni, Dodatkowe uwagi: zalecane jest korzystanie z kontrolera

   

  MAC

  MINIMALNE:

  System operacyjny: OS X 10.8, Procesor: 2.4 GHz Intel Core i5, Pamięć: 4 GB RAM, Karta graficzna: Intel Iris 1536, Miejsce na dysku: 1 GB dostępnej przestrzeni, Dodatkowe uwagi: zalecane jest korzystanie z kontrolera

   

  SteamOS + Linux

  MINIMALNE:

  System operacyjny: Ubuntu 12.04 / SteamOS, Procesor: 1.8 GHz Dual-Core, Pamięć: 4 GB RAM, Karta graficzna: Nvidia GeForce GT 220, Radeon HD 8400, Miejsce na dysku: 1 GB dostępnej przestrzeni, Dodatkowe uwagi: zalecane jest korzystanie z kontrolera