Double Kick Heroes PC/MAC DIGITAL

 • Data premiery:
  11.04.2018
 • Format/nośnik:
  KLUCZ CYFROWY STEAM
 • Platforma:
  PC
 • Producent:
  Plug In Digital
 • Wersja językowa:
  pełna angielska
 • MV-426660
  60,87 

  Muve
  +

  Pięcioro twardzieli i Gundillac w piekle zombie.

  Double Kick Heroes to wybuchowa METALOWA gra rytmiczna umiejscowiona w apokaliptycznym świecie. Poprowadź swój zespół na trasę koncertową przez pustkowia! Rozwalaj zombie swoim Gundillakiem i miażdż je potęgą METALU.

   

  Prowadź i Strzelaj

  Strzelaj w zombie uderzając w przyciski klawiatury lub pada tak, jakbyś wybijał rytm na perkusji. Double Kicking to nazwa techniki perkusyjnej przyspieszającej muzykę. Ale to także nazwa morderczej broni, którą będziesz musiał opanować, by przetrwać. Złap swój sprzęt i zaszalej!

   

  Poznaj zwariowany zespół napędzany METALEM, w skład którego wchodzą: Lincoln, Snake, Derek, Randie i James. Kochają METAL i nie mogą przeżyć nawet dnia bez niego. Każde z nich to unikatowy, zręczny wykonawca METALU. Żyją oni w apokaliptycznym świecie, w którym ich ulubione gwiazdy Rocka zostały rozrzucone po całym świecie. Poznaj ich historię i ukrytą prawdę.

   

  Historia

  Musisz przetrwać na autostradzie do piekła zabijając potwory twoim gundillakiem!

   

  Walcz na 30 poziomach totalnego szaleństwa i ucieknij od tego koszmaru! Tylko moc METALU może ocalić twój zespół!

   

  Edytor

  Myślisz, że ścieżka dźwiękowa Elmobo jest do kitu? Idź do diabła! Albo… wybierz swoje nudne rapowe piosenki i graj do monotonnego bitu. Możesz też wypróbować Tenacious D i poczuć moc METALU. Zaimportuj dowolne utwory i zaprojektuj swoje własne poziomy! Podziel się nimi ze znajomymi i bądź pierwszym w tabeli wyników!

   

  Oczywiście nie promujemy piractwa, kupuj swoje własne albumy.

   

  Cechy gry

  • Double kickuj zombiaki nieprawdopodobną muzyką METALOWĄ!
  • 30 niesamowitych piosenek METALOWYCH w świetnej jakości autorstwa legendarnego kompozytora gier wideo i METALU.
  • Importuj swoje własne piosenki, graj na trasach zaprojektowanych przez społeczność, edytuj swoje ulubione piosenki i dziel się wyzwaniami!
  • Odblokuj nowy sprzęt i odpicuj swojego Gundillaka.
  • Inspirowana dziełami Rodrigueza historia w tle o byciu dziwnymi typami i laskami, którzy żyją dla Sex, Drugs and Heavy METAL.
  • Eksplozje, rebelianci, milicja, nieumarli, agresja drogowa, szaleństwo, apokalipsa. Gotów ruszyć w trasę furii?
  • Jedyna tak epicka rockowa i METALOWA gra rytmiczna na Steamie, czego chcesz więcej!?

   

  Niech METAL będzie z tobą!

   

   

   

   

  Copyright Headbang Club.

  PC

  MINIMALNE:

  System operacyjny: windows 7, windows 8, windows 10, Procesor: Intel Core i3, Pamięć: 3 GB RAM, Karta graficzna: Intel HD, DirectX: Wersja 9.0b, Miejsce na dysku: 5 GB dostępnej przestrzeni

   

  ZALECANE:

  System operacyjny: windows 7, windows 8, windows 10, Procesor: Intel Core i3 4170T, Pamięć: 4 GB RAM, Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 2 Go GDDR5, DirectX: Wersja 9.0b, Miejsce na dysku: 5 GB dostępnej przestrzeni

   

  MAC

  MINIMALNE:

  System operacyjny: OS X, Procesor: Intel Core i5 1,4 GHz, Pamięć: 4 GB RAM, Karta graficzna: Intel HD Graphics 5000, Miejsce na dysku: 5 GB dostępnej przestrzeni