Fantasy General II General Edition PC DIgital Steam

 • Data premiery:
  05.09.2019
 • Format/nośnik:
  KLUCZ CYFROWY STEAM
 • Platforma:
  PC
 • Producent:
  Slitherine
 • Wersja językowa:
  pełna angielska
 • MV-817078
  258,52 
  Dostępność: KLUCZ CYFROWY WYSYŁANY NA MAILA
  Muve
  +

  Wydanie General jest ostatecznym wydaniem Fantasy General II: Invasion! Składa się na nią gra podstawowa oraz wszystkie rzeczy zawarte w Edycji Bohaterów, a także dwa pierwsze rozszerzenia, które pojawią się w przyszłości. 

  • Gra podstawowa z kampanią 33 scenariuszy
  • Opowieść o kampanii Falir Prequel.
  • Cyfrowa ścieżka dźwiękowa (20 utworów z Fantasy General i Fantasy General II!)
  • 104-stronicowy cyfrowy album artystyczny o długości 104 stron
  • Drukowalna mapa świata
  • Dwa przyszłe rozszerzenia

   

  Dziedzictwo
  Fantasy General II: Inwazja to reimaginacja klasyki gier strategicznych z lat 90-tych! Armie po raz kolejny wyznaczają linie walki na rozdartej wojną ziemi Keldonii, a nowe pokolenie dowódców przetestuje swoją odwagę i taktykę przeciwko sobie. Fantasy wargaming powraca!

  Bitwy
  Zgodnie z tradycją oryginalnej gry, Fantasy General II to przede wszystkim bitwy turowe. Prowadzić będziesz ponad 75 różnych unikalnych typów jednostek, w tym potężnych bohaterów. Weź pod uwagę ukształtowanie terenu, broń i zbroję, magiczne efekty, morale i równowagę sił, zaplanuj, wykonaj i pokonaj wroga, budując swoją reputację dzikiego przywódcy wojennego.

  Kampania
  Bitwa po bitwie, trzeba będzie podejmować decyzje i rozwijać swoją armię. Młodzi członkowie klanu będą musieli być wyszkoleni, a ponieważ zdobywają wystarczające doświadczenie, nawet najbardziej zieloni rekruci mogą zostać przekształceni w mistrzów. Ale uważaj: kosztowne zwycięstwa mogą być gorsze od porażki... gdy znikną jednostki zahartowane w walce, tak samo jak ich progresja i doświadczenie. Każda jednostka posiada swoje specyficzne umiejętności, broń i zbroję, a także może być wyposażona w magiczne artefakty, które znajdziesz podczas walki i wzbogacona o złoto i zasoby, które możesz splądrować od swojego wroga.

  Klany
  Konfederacja autonomicznych plemion górskich, które cenią swoją niepodległość i będą o nią zaciekle walczyć. Aksamitni polowi, szamani, włócznie, trolle i szamani, przywołują duchy przodków i potężne żywioły lub trenują zwinnych jeźdźców i zabójczych najemników lub rekrutują najemników od tęczników do centaurów.

  Imperium
  Najpotężniejsze królestwo na twarzy Aer.Face potężne Legiony Imperium i ich magiczne kreacje z armat smoczych do golemów, jak również nieumarłych hordy przynoszą do walki lub walki z harpiami, jaszczurkami i wielkimi smokami na swojej drodze.

  Świat
  Świat Aer jest pełen piękna i cudów. Od zimnych, bogatych w magię wyżyn Fareach, ojczyzny klanów barbarzyńców gracza, do Kresów z ich żyznymi dolinami rzek i głębokimi lasami, gdzie czarownice i potwory wciąż są wolne; od zatopionej ziemi, zanurzonej przez wielki kataklizm i wypełnionej zdradzieckimi bagnami i Lizardfolk, do wyrafinowanego i umiarkowanego Imperium na Południu, do domów cudownych miast i zbudowanych na nieumarłych robociznach. W swojej kampanii będziesz walczył na bardzo różnych polach bitewnych, wymagających zmiennej taktyki i składu armii.

  OS: Windows 7 / 8 / 10 64 bit

  Processor: Dual Core CPU 2.5Ghz Intel Core I2xxx or equivalent AMD CPU

  Memory: 4 GB RAM

  Graphics: dx11 graphics card with dedicated 2 GB video memory

  DirectX: Version 11

  Storage: 4 GB available space