Guild Wars 2 Heroic Edition PC DIGITAL

 • Format/nośnik:
  KLUCZ CYFROWY
 • Platforma:
  PC
 • Producent:
  MUVE.PL
 • Wersja językowa:
  pełna angielska
 • MV-425580
  122,94 

  Muve
  +

   

  Guild Wars 2 Heroic Edition zawiera:

   

   

  • grę Guild Wars 2
  • unikatowy strój Legacy Armor
  • Mithril Box – z 18 slotami – co zwiększa pojemność inventory
  • 10 boosterów doświadczenia – specjalne itemy, które czasowo zwiększają ilość zdobywanych punktów doświadczenia

   

   


   

   

  Odkryj Tyrię, pełną magii krainę, gdzie wicher zmian nie ustaje i gdzie ty sam zapisujesz karty historii, a Twoje czyny wpływają na losy otaczającego Cię świata.

   

  Bohaterowie, będący przedstawicielami pięciu wielkich ras - charrów, asura, nornów, sylvari i ludzi - zmuszeni są zapomnieć dawne urazy, aby wspólnie stanąć do walki przeciwko Starożytnym Smokom, które przebudziły się ze snu. Smoki te nadają kontynentom nowy kształt, niszcząc harmonię krain i ich mieszkańców. Herosi zjednoczeni we wspólnym celu stanowią jedyną nadzieję Tyrii.
   

  Guild Wars 2 wprowadza nową jakość do gatunku sieciowych gier RPG dzięki intensywnym, widowiskowym walkom, możliwości stworzenia własnej historii postaci, innowacyjnemu, dynamicznemu systemowi wydarzeń wywierających trwały i odczuwalny wpływ na środowisko gry, a także dzięki doskonałemu trybowi PvP. I wszystko to bez konieczności płacenia abonamentu!

   

  Pierwsza seria gier spod znaku Guild Wars® sprzedała się w Stanach Zjednoczonych i Europie w ponad siedmiu milionach egzemplarzy i wciąż cieszy się wyjątkowo aktywną rzeszą lojalnych fanów. Guild Wars 2 wykorzystuje bogatą fabułę i przełomowy system rozgrywki z poprzednich odsłon, jednakże akcja gry toczy się 250 lat po tamtych wydarzeniach, w całkowicie odmienionej Tyrii.

   

  Cechy Produktu:

   

  Dynamiczny system wydarzeń. Odkrywaj ciągle zmieniającą się krainę, w której Twoje czyny będą mieć trwały i odczuwalny wpływ na otoczenie. Dynamiczny system wydarzeń dostosowuje się do Twoich poczynań i reakcji na owe wydarzenia. Zdecydujesz się bronić wioski przed krwiożerczymi centaurami, czy będziesz patrzeć, jak płonie? Wybór należy do ciebie!

   

  Tworzenie własnej historii. Twoja spersonalizowana historia zaczyna się wraz z kluczowymi decyzjami podejmowanymi podczas tworzenia biografii postaci, a następnie rozwija się, ilekroć dokonasz ważnego wyboru. To Ty decydujesz, kto przeżyje, a kto zginie, oraz jaką ścieżką kroczyć będzie Twoja postać. Podejmowane przez Ciebie decyzje trwale wpłyną zarówno na historię Twojego bohatera, jak i na najbliższe otoczenie.

   

  Widowiskowe walki. Poznaj zupełnie nowy system dynamicznych potyczek. Atakuj z doskoku, unikaj ciosów przeciwnika, także poprzez efektowne pady i przewroty. Połącz siły z innymi graczami, by wyprowadzać potężne ciosy combo, wykorzystuj poręczną broń środowiskową oraz widowiskowe umiejętności bojowe i zaklęcia. Guild Wars 2 sprawia, że walka jest równie fantastyczna, co odwiedzane przez Ciebie krainy.Rozległelochy. Tylko najbardziej doświadczone drużyny poszukiwaczy przygód odważą się zapuścić w głąb lochów; olbrzymich, zamkniętych obszarów pełnych przygód, gdzie śmiałkowie podejmują wielkie ryzyko, by zdobyć wspaniałe łupy. Lochy są niezwykle różnorodne, a każdy z nich pozwala śledzić zapierającą dech w piersiach historię w trybie fabularnym, by następnie zmierzyć się ze znacznie trudniejszym trybem eksploracji, w którym można swobodnie przemierzać dany loch.

   

  Wojna światów. Przygotuj się do udziału w pełnych rozmachu bitwach! W trybie „świat kontra świat" uczestniczyć będą armie składające się z setek graczy i pochodzących z różnych serwerów. Gracze ścierać się będą na obszarze czterech olbrzymich map, gdzie do zdobycia czekają kluczowe cele oraz punkty. Oblegaj zamki, atakuj konwoje z zaopatrzeniem przeciwnika, buduj machiny wojenne i szlifuj rzemiosło wojenne podczas prawdziwie epickich bitew. Na polu walki zawsze będzie coś istotnego do zrobienia, a tryb ten jest od początku dostępny dla nowych graczy!

   

  Brak konieczności płacenia abonamentu. Kup grę i ciesz się nią do woli. To takie proste!

  TBC