Guild Wars 2 Path of Fire PC DIGITAL

 • Data premiery:
  31.01.2018
 • Format/nośnik:
  KLUCZ CYFROWY STEAM
 • Platforma:
  PC
 • Producent:
  Arena.Net
 • Wersja językowa:
  pełna angielska
 • MV-411279
  112,23 

  Muve
  +

  Tyria w płomieniach

  Guild Wars 2: Path of Fire™ to drugie rozszerzenie do wielokrotnie nagradzanej gry MMO – Guild Wars 2. Gdy równowaga magii zostaje zachwiana, poprowadź swoich sojuszników w polowaniu na łotrowskiego boga Balthazara, którego taktyka spalonej ziemi zagraża istnieniu całej Tyrii.

   

  BOSKIE POWSTANIE

  Ludzkość czciła sześć bóstw przez stulecia, nawet gdy jej modlitwy nie były wysłuchiwane. Teraz bóg ognia i wojny, Balthazar, powrócił w nieoczekiwany sposób, jedynie być dać się poznać jako bezwzględny manipulant bez poszanowania dla ludzkiego życia.

   

  Bohaterowie Tyrii pokrzyżowali pierwszy etap jego niszczycielskiego planu zniszczenia Starszych Smoków – ale tym razem zebrał on fanatyczną armię, by siać grozę i zniszczenie na całym południu. Musisz powstrzymać jej przemarsz zanim Balthazar spali fundamenty świata.

   

  Zapomniana Kraina

  Balthazar zagraża Kryształowej Pustyni i sąsiadującemu z nią królestwu Elony za sprawą swoich Wykutych Legionów. Odkrywaj rozległą nową mapę wypełnioną spływającymi magią równinami pustynnymi, pradawnymi ruinami i świątyniami, oraz pięknymi oazami. Odkryj sekrety historii Tyrii, i poznaj los ludności Elony po latach ciszy.

   

  Wierzchowce: Nowy sposób eksploracji

  Wierzchowce to coś więcej niż tylko premia do prędkości – są zupełnie nowym sposobem na odkrywanie świata Tyrii. Odblokuj i trenuj swojego nowego towarzysza wykorzystując system rozwoju postaci z maksymalnym poziomem Mistrzostwa, i eksploruj swobodnie przeskakując nad kanionami, wspinając się na wysokie klify, i przemieszczając się nad ruchomymi piaskami.

   

  Elitarne Specjalizacje

  Kontynuuj ewolucję i dostosowanie swojej postaci na 80 poziomie dzięki nowym elitarnym specjalizacjom dla każdej profesji. Z nowym zestawem stylów gry, wyborem broni, i cechami do dodania, masz jeszcze więcej opcji grania tak jak chcesz.

   

  Eksploruj i graj

  Odkrywaj i zdobywaj skarby podróżując przez Kryształową Pustynię. Ubierz swoją postać w nowe zestawy pancerzy, skórki i bronie zainspirowane przez elońską kulturę i dziedzictwo pustyni.

   

  NAGRODY

  Zbieraj i ulepszaj zestawy pancerzy i skórki broni, które oddają piękno, magię i historię pustyni.

   

  NAGRODY

  Poradź sobie z wymagającymi wydarzeniami z bossami gdy będziesz gotów stawić im czoła. Każdy może dołączyć do polowania!

   

  HALA GILDII

  Zdobądź piękny nowy dom dla twojej gildii i żyj jak elońska szlachta.

   

  *Gracze muszą posiadać grę Guild Wars 2: Heart of Thorns, by uzyskać dostęp i w pełni ulepszyć swoją halę gildii.

  Wymaga podstawowej wersji gry Guild Wars 2, dostępnej za darmo, do działania.

  System operacyjny: Windows XP SP3/Vista/7/8; Procesor: 2 GHz Intel Core 2 Duo/Intel Core i3/AMD Athlon 64 X2; Pamięć RAM: 2 GB; Karta graficzna: z 256 MB VRAM i obsługą Shader Model 3.0 (NVIDIA GeForce 7800/AMD Radeon X1800/Intel HD 3000); Dysk twardy: 35 GB wolnego miejsca; Karta dźwiękowa: zgodna z DirectX, Internet: Szerokopasmowe połączenie z Internetem, Peryferia: Klawiatura i mysz, Guild Wars 2 nie wymaga opłacenia abonamentu.