Lego Hobbit The Battle Pack DLC PC PL DIGITAL

 • Data premiery:
  17.02.2016
 • Format/nośnik:
  KLUCZ CYFROWY STEAM
 • PEGI:
  7+
 • Platforma:
  PC
 • Producent:
  Warner Bros Interactive 2015
 • Wersja językowa:
  polskie napisy
 • MV-207203
  6,41 
  Dostępność: KLUCZ CYFROWY WYSYŁANY NA MAILA
  Muve
  +

  Ta zawartość wymaga podstawowej gry LEGO® The Hobbit™ w wersji Steam do działania.


  Ziemia Śródziemia jest pełen niebezpieczeństw, ale z przedmiotami z naszego najnowszego dodatku, jesteś przygotowany do walki. Zniszcz Morgul LEGO za pomocą Miecza Cienia, zaopatrz się w Zbroję Jeweled Mithril z najlepszego krasnoludzkiego rzemiosła lub aktywuj Tarczę Świetlną dla maksymalnej ochrony. Gitara Topór, Tasak Orków i Łuk Orków, sprawią, że błyskawicznie rozprawisz się z przeciwnikami, a para butów Lake i  Smaug wprowadzi Cię w przygodę w wielkim stylu!

   

  LEGO Hobbit poprowadzi graczy w towarzystwie Bilba Bagginsa, Gandalfa Szarego i Thorina Dębowej Tarczy wraz z kompanią krasnoludów przez Śródziemie w pełną przygód podróż do krasnoludzkiego królestwa Erebor.

  „Z radością przyjęliśmy możliwość przedstawienia w postaci LEGO bohaterów i miejsc ze Śródziemia Petera Jacksona”, powiedział Tom Stone, dyrektor naczelny TT Games. „Nasze familijne podejście do tych ekscytujących przygód zapewni rodzicom i dzieciom wspólną zabawę i wiele radości przy budowaniu i badaniu Śródziemia LEGO.”

  W grze LEGO Hobbit całe rodziny będą mogły wcielać się w swoje ulubione postacie z „Hobbita“, takie jak Bilbo, Gandalf i wszystkie krasnoludy: Thorin, Fíli, Kíli, Óin, Glóin, Dwalin, Balin, Bifur, Bofur, Bombur, Dori, Nori i Ori. Każda z tych postaci posiada specjalną – i dość zabawną – umiejętność. Na przykład Bombur może posłużyć za trampolinę, umożliwiającą towarzyszom „katapultowanie się“ z jego brzucha i uniknięcie niebezpieczeństw!

  Gracze będą mogli odwiedzić ważne miejsca z filmów, w tym Bag End, norę Bilba w Hobbitonie, przebyć zdradliwą Wysoką Przełęcz w Górach Mglistych i zapuścić się w zakamarki Miasta Goblinów, Mrocznej Puszczy i Rivendell. Po drodze będą rozwiązywać niezliczone zagadki, uczestniczyć w poszukiwaniu skarbów oraz walczyć z orkami, trollami i jeszcze mniej przyjemnymi stworami. Będą też mogli wydobywać klejnoty, łupić wrogów, sporządzać potężne magiczne przedmioty i wznosić ogromne nowe budowle LEGO.

   

   


  Oprogramowanie LEGO THE HOBBIT © 2014 TT Games Ltd. We współpracy z WingNut Films. Wyprodukowane przez TT Games na licencji LEGO Group. LEGO, logo LEGO, konfiguracje klocków i uchwytów oraz minifigurka są znakami towarowymi LEGO Group.  © 2014 The LEGO group. © 2014 New Line Productions, Inc. © The Saul Zaentz Company. Hobbit oraz nazwy postaci, przedmiotów, wydarzeń i miejsc zawartych w tym dziele są znakami towarowymi The Saul Zaentz Company d/b/a Middle-earth Enterprises. Warner Bros. Interactive Entertainment jest licencjobiorcą tej firmy. Wszystkie inne znaki towarowe i prawa autorskie są własnością ich prawowitych właścicieli. Wszelkie prawa zastrzeżone. LOGO WB GAMES, TARCZA WB: ™ & © Warner Bros. Entertainment Inc.
  (s14)

  MINIMALNE:
  System operacyjny: Windows®XP SP3, Windows Vista/7/8 
  Procesor: AMD Athlon 64 X2 EE 3800+ (2*2000 Mhz) lub podobny Intel CPU, Intel Pentium Dual Core E2180 (2*2000 Mhz)
  Pamięć: 2 GB RAM
  Karta graficzna: NVIDIA GeForce 7600 GS or ATI Radeon X1950 Pro or better
  DirectX: Wersja 10
  Sieć: Szerokopasmowe połączenie z internetem
  Miejsce na dysku: 10 GB dostępnej przestrzeni
  Dodatkowe uwagi: Windows XP and DirectX® 9.0b i poniżej, są nieobsługiwane


  ZALECANE:
  System operacyjny: Windows XP/Vista/7/8
  Procesor: AMD or Intel Quad Core running at 4*2600 Mhz
  Pamięć: 4 GB RAM
  Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 480 or ATI Radeon HD 5850 lub lepsza
  DirectX: Wersja 11
  Sieć: Szerokopasmowe połączenie z internetem
  Miejsce na dysku: 10 GB dostępnej przestrzeni
  Dodatkowe uwagi: Windows XP and DirectX® 9.0b i poniżej, są nieobsługiwane