PC Building Simulator Digital Steam

 • Data premiery:
  27.03.2018
 • Format/nośnik:
  KLUCZ CYFROWY STEAM
 • Platforma:
  PC
 • Producent:
  Irregular Corporation
 • Wersja językowa:
  pełna angielska
 • MV-426075
  60,87 
  Dostępność: KLUCZ CYFROWY WYSYŁANY NA MAILA
  Muve
  +

  NAJWSZECHSTRONNIEJSZY SYMULATOR SKŁADANIA KOMPUTERÓW WŁAŚNIE PRZYBYŁ!

   

  Gra PC Building Simulator od razu stała się wiralowym sukcesem z ponad 500,000 pobrań jego wersji demonstracyjnej z fazy pre-alpha i od tego czasu była starannie przekształcana w pełnoprawną symulację pozwalającą ci zbudować komputer twoich marzeń.

   

  Zbuduj swoje własne komputerowe imperium, od prostej diagnostyki i napraw po wykonywane na zamówienie, butikowe kreacje, które każdy gracz pożerałby wzrokiem. Dzięki stale rozwijającemu się targowisku pełnemu rzeczywistych i realistycznie wycenianych komponentów możesz nareszcie przestać marzyć o potężnym pececie, uruchomić symulację, zbudować go i sprawdzić jak sobie radzi!

   

  WE WSPÓŁPRACY Z

   

   

  NAUCZ SIĘ SKŁADAĆ KOMPUTERY

  Czy zbudowanie twojego własnego komputera brzmi jak misja nie do wykonania?

  PC Building Simulator ma za zadanie nauczyć nawet najbardziej początkujących użytkowników jak składać ich sprzęt dzięki instrukcjom krok po kroku, wyjaśniającym kolejność w jakiej należy montować elementy i dostarczającym przydatnych informacji do czego służy każda część.

   

   

  ZBUDUJ PECETA SWOICH MARZEŃ

  Tryb "Swobodnego składania" symulatora PC Building Simulator pozwoli ci na eksperymentowanie z ogromnym wyborem starannie wymodelowanych, w pełni licencjonowanych części od twoich ulubionych, prawdziwych producentów.

  Gdyby pieniądze nie grały roli, co byś zbudował?

   

   

   

  POKIERUJ SWOJĄ WŁASNĄ FIRMĘ

  Tryb kariery w grze PC Building Simulator pozwoli ci pokierować swoim własnym sklepem i punktem serwisowym, zaczynając od twojego własnego "przytulnego" warsztatu, w którym musisz korzystać ze wszystkich twoich umiejętności technicznych, by wykonywać różne prace, które zostaną ci zlecone.

   

  Klienci będą zlecać ci różne zadania, od prostych ulepszeń i napraw po pełne budowanie całych systemów, które musisz ukończyć balansując z bilansem, by mieć pewność, że nadal wypracujesz zysk!  MINIMALNE:

  System operacyjny: Windows 7, Procesor: Intel Core i5-2500K/AMD Athlon X4 740, Pamięć: 4 GB RAM, Karta graficzna: GeForce GTX 660 (2048 MB)/Radeon R9 285 (2048 MB), DirectX: Wersja 9.0c, Miejsce na dysku: 4 GB dostępnej przestrzeni, Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX