Warhammer 40000 Gladius Demolition Pack PC Digital Steam

 • Data premiery:
  23.05.2024
 • Format/nośnik:
  Klucz Steam
 • Platforma:
  PC
 • Producent:
  Slitherine
 • Wersja językowa:
  pełna angielska
 • MV-2244082
  41,32 
  Dostępność: KLUCZ CYFROWY WYSYŁANY NA MAILA
  Muve
  +

  Nowe jednostki dołączają do walki w Warhammer 40,000: Gladius Demolition Pack!

  11 nowych jednostek jest gotowych do wkroczenia do walki o Gladius Prime dzięki pakietowi Demolition Pack!

  Te nowe jednostki są gotowe do zniszczenia obrony wroga i dadzą ci więcej nowych opcji strategicznych.

   

   

  Sydoński Dragoon - Adeptus Mechanicus

  Szybka jednostka krocząca do walki wręcz

  Dragoonowie to wypróbowani wojownicy Skitarii z Adeptus Mechanicus, którzy mają zaszczyt jeździć na wojnę na czczonych, szczudłowatych silnikach Ironstrider. Ci nieustraszeni kawalerzyści przebijają się przez ogień wroga, by wbić się z lancami w jego szeregi, a nagromadzona energia ich paralizatorów odrzuca wroga do tyłu w postaci płonącej burzy iskier. Ci, którzy są na tyle głupi, by przeprowadzić kontratak, zostają bezceremonialnie wbici w ziemię.

   

  Sydoński Dragoon - Adeptus Mechanicus w grze Warhammer 40,000: Gladius Demolition Pack

   

  Bateria artylerii polowej - Astra Militarum

  Duże, przenośne jednostki artyleryjskie zdolne do ostrzeliwania wrogich jednostek z dużej odległości

  Zespoły artyleryjskie obsługują jedne z największych broni manewrowych używanych przez Astra Militarum. Na Gladius Prime regimenty imperialne używają wyłącznie dział przeciwpiechotnych. Wynika to w mniejszym stopniu z konkretnego planu wojskowego, a bardziej z błędu w liczeniu Adeptus Administratum w starożytnym manifeście transportowym.

   

  Bateria artylerii polowej - Astra Militarum w grze Warhammer 40,000: Gladius Demolition Pack

   

  Terminator Chaosu - Kosmiczni Marines Chaosu

  Elitarna, ciężko opancerzona piechota, która doskonale radzi sobie ze wszystkimi celami i może korzystać z potężnej broni kombinowanej.

  Terminatorzy Chaosu stanowią elitę band wojennych Heretic Astartes swoich panów, bo choć są ociężali w porównaniu ze swoimi standardowymi towarzyszami odzianymi w pancerze mocy, nic poza dedykowanym laserem przeciwpancernym nie jest w stanie powstrzymać Terminatora w pełnym biegu. Ci wytrawni zabójcy często działają jako osobista gwardia szanowanego Czempiona Chaosu, egzekwując rozkazy swojego przywódcy z bezlitosną skutecznością i zabierając łupy po każdym zwycięstwie.

   

  Terminator Chaosu - Kosmiczni Marines Chaosu w grze Warhammer 40,000: Gladius Demolition Pack

   

  Talos - Drukhari

  Ciężka istota szturmowa z potężną bronią bliskiego zasięgu

  Talos Pain Engine to upiorne połączenie zszytego ciała i opancerzonej sztuczności, szczycące się ogromną wytrzymałością i koszmarnym arsenałem broni. Każdy z nich jest dumnym dziełem Drukhari Haemonculi, którzy z równą przyjemnością wykorzystują swoje Talosy jako narzędzia tortur, asystentów chirurgicznych i opancerzone maszyny do zabijania.

   

  Talos - Drukhari w grze Warhammer 40,000: Gladius Demolition Pack

   

  Wraithlord - Craftworld Aeldari

  Wszechstronne monstrualne stworzenie wyposażone w szeroki wachlarz broni i zdolne do wykonywania potężnych ataków w zwarciu

  Każdy Wraithlord jest cennym składnikiem sił swojego świata rzemiosła. Zarówno ciało, jak i ożywiający je duch są czczonymi reliktami minionej epoki, ponieważ tylko dusze najsilniejszych bohaterów Eldarów mają psychiczną moc, by ożywić te kościane powłoki. Ci dawno zmarli szlachcice walczą tak, jak robili to za życia - jeśli preferowali walkę w zwarciu lub sztukę zabijania z dystansu, znajdzie to odzwierciedlenie w wyborze broni Wraithlorda.

   

  Wraithlord - Craftworld Aeldari w grze Warhammer 40,000: Gladius Demolition Pack

   

  Niszczyciel Skorpekh - Necroni

  Elitarna opancerzona jednostka piechoty bliskiego zasięgu

  Nie wszyscy Nekroni Niszczyciele preferują broń dystansową lub modyfikacje poduszkowców. Pędząc naprzód niczym niezgrabne trójnogi, ich hiperfazowe kończyny poruszają się w wirze krwi, Niszczyciele Skorpekh zaspokajają swoją potrzebę zabijania, gdy tylko zostaną wypuszczone na pole bitwy. Nic innego nie jest w stanie zastąpić wrodzonego pragnienia zniszczenia wszelkiego organicznego życia, które napędza tych obłąkanych Necronów.

   

  Niszczyciel Skorpekh - Necroni w grze Warhammer 40,000: Gladius Demolition Pack

   

  Burna Boy - Orki

  Jednostka przeciw piechocie wyposażona we wszechstronny miotacz ognia

  Burna Boyz są oddanymi podpalaczami, nacierającymi na wroga pośród buchających płomieni. Nie kochają niczego bardziej niż palenie cudzych rzeczy, a także ich właścicieli, jeśli uda im się ich dopaść. Ci szaleńcy podpalą cokolwiek lub kogokolwiek dla prostej przyjemności oglądania ich „tańca ognia”. Mogą okazać się śmiertelnie niebezpieczni dla ciasno stłoczonej lub lekko opancerzonej piechoty, a kipiące wybuchy ich podpałek wyrzucają ofiary z ukrycia wśród skwierczenia gotującego się mięsa. W starciu z ciężej opancerzonymi przeciwnikami, Burna Boyz po prostu przekręcają otwory w swoich palnikach, by zapewnić ciasny, tnący metal strumień niebieskiego żaru. Szarżując do walki, Burna Boyz używają tej broni, aby pociąć nawet niezwykle odpornych wrogów na rozżarzone, rozżarzone kawałki.

   

  Burna Boy - Orki w grze Warhammer 40,000: Gladius Demolition Pack

   

  Arco Flagellant - Adepta Sororitas

  Lekka piechota do walki wręcz

  Biczownicy Arco poruszają się w sforach obok wiernych armii, a ich przypominające rzęsy kończyny biją w przód i w tył, gdy podążają za swymi kapłańskimi mistrzami do bitwy. Po dostrzeżeniu wroga wpadają w szaleńczy szał zabijania dzięki silnemu koktajlowi stymulantów nadnerczy i neuronalnych sygnałów zabijania, po czym rzucają się w wir walki, nie myśląc o samozachowaniu ani powściągliwości. Hakując i tnąc wszczepionymi w cyberprzestrzeń cepami, pneu-maczugami i tasakami, walczą obłąkańczo, dopóki z ich wrogów nie pozostanie nic poza stosem okaleczonych zwłok.

   

  Arco Flagellant - Adepta Sororitas w grze Warhammer 40,000: Gladius Demolition Pack

   

  Terminator szturmowy - Kosmiczni Marines

  Ciężka piechota do walki wręcz wyposażona w potężną broń i tarczę.

  Pierwsi weterani kompanii rozmieszczeni jako oddziały szturmowe Terminatorów rezygnują z walki na dystans, zamiast tego torując sobie drogę młotami gromu i odbijając ogień wroga za pomocą potężnych tarcz burzowych. Ta kombinacja jest szczególnie skuteczna w akcjach abordażowych lub walkach w tunelach, gdzie pojedynczy oddział może wyrżnąć wielokrotnie większą liczbę wrogów, nie ponosząc przy tym ani jednej ofiary.

   

  Terminator szturmowy - Kosmiczni Marines w grze Warhammer 40,000: Gladius Demolition Pack

   

  Fire Warrior Breacher - T'au

  Krótkodystansowa jednostka piechoty specjalizująca się w kontratakach

  Piechota T'au Breacher specjalizuje się w brutalnie skutecznych atakach na bliskim dystansie, oczyszczając wrogie struktury i umocnione pozycje z zagrożeń w ciasnej formacji taktycznej. Przeprowadzają ostre, szokująco nagłe ataki na pierwszej linii frontu, które roznoszą wrogich żołnierzy w pył, wyładowując miotacze impulsów i ciskając granatami fotonowymi, dopóki nie upewnią się, że każda droga jest wolna.

   

  Fire Warrior Breacher - T'au w grze Warhammer 40,000: Gladius Demolition Pack

   

  Maleceptor - Tyranidy

  Synaptyczne monstrualne stworzenie ze wspomagającymi zdolnościami psychicznymi

  Choć ślepy, rzadki i potężny Maleceptor jest żywym naczyniem dla Umysłu Roju. Z jego bezokiej czaszki wystrzeliwuje energia osnowy, która wyparowuje wszystko na jego drodze, a ci, których umysły są na tyle silne, by przetrwać jego przenikliwe psychiczne krzyki, zostają powaleni przez jego potężne szpony.

   

  Maleceptor - Tyranidy w grze Warhammer 40,000: Gladius Demolition Pack

  WINDOWS:

  • OS Windows 10 (64-bit)
  • CPU Intel Core i3 or equivalent
  • Memory 4 GB
  • Vulkan support with 3 GB VRAM (Nvidia GeForce 900 series / AMD Radeon RX 400 series)
  • Disk Space 4 GB

  LINUX:

  • OS: Requires a 64-bit processor and operating system
  • CPU: Intel Core i3 or equivalent
  • RAM: 4 GB
  • Graphics: Vulkan support (Nvidia GeForce 600 series / AMD Radeon HD 7000 series / Intel HD Graphics 500 series)