Sposób dostawy i odbioru

Nasza firma oferuje trzy sposoby dostawy:
1. Poczta Priorytet: twoje zamówienie zostanie wysłane "Pocztą Polską". Paczkę dostarczy Ci listonosz, jeśli nie zastanie Cię w domu to odbierzesz ją na najbliższej poczcie. Wybierając ten wariant pamiętaj paczka zostanie dostarczona w ciągu 2 -3 dni roboczych.


2. Przesyłka Kurierska za pośrednictwem firmy DPD: Jest to najpewniejszy, najbezpieczniejszy i najlepszy sposób, jeśli szczególnie zależy Ci na czasie. Gwarantowany czas dostarczenia przesyłki wynosi 24-48 godzin (tylko dni robocze) od chwili nadania. Wybierając tę metodę, możesz spodziewać się kuriera już na drugi dzień od wysłania przez nas paczki. Oczywiście warunkiem jest poprawne złożenie i potwierdzenie zamówienia. Przesyłki dostarczane są przez kurierów zazwyczaj między godziną 9.00 a 17.00.


3. Dostawa do Paczkomatów Inpost: twoje zamówienie zostanie dostarczone do wybranego przez Ciebie paczkomatu. AKTUALNIE TA OPCJA WYSYŁKI JEST NIEDOSTĘPNA.

4. Odbiór osobisty: Zamówienie można odebrać osobiście w dni robocze (poniedziałek – piątek) w godzinach 10:00-18:00 po wcześniejszym otrzymaniu maila z informacją że produkt jest gotowy do odbioru. ODBIORY OSOBISTE MOŻLIWE SĄ TYLKO DLA ZAKUPÓW OPŁACONYCH Z GÓRY.
Adres punktu odbioru:
SKLEP KACPER
Ul. Jana Pawła II 15E,
Warszawa Wesoła
osiedle Stara Miłosna,
dojazd autobusami 502, 411, 198.

Tagi