Call Of Duty GHOSTS PS3

 • PEGI:
  +18
 • Platforma:
  Playstation 3
 • Wersja językowa:
  wersja angielska
 • 815981
  29,99 
  Dostępność: WYSYŁAMY W 24h
  +

  Call of Duty: Ghosts jest kolejną odsłoną niezwykle popularnej serii strzelanek wydawanych przez Activision, za której produkcję odpowiada studio Infinity Ward.

  Call of Duty: Ghosts oferuje zarówno rozbudowany tryb multiplayer, jak i kampanię fabularną. Akcja toczy się w realiach, w których na skutek olbrzymiej katastrofy zmienił się rozkład sił na świecie a Stany Zjednoczone utraciły swoją pozycję. Po dziesięciu latach od tych wydarzeń pojawiło się nowe zagrożenie ze strony mocarstwa mającego dostęp do najnowocześniejszych technologii. Resztki amerykańskich sił specjalnych połączyły się i stworzyły elitarną grupę zwaną Ghosts, której zadaniem jest obrona osłabionej Ameryki. Gracze muszą zatem stawić czoła wrogom mającym nie tylko przewagę liczebną, ale też lepiej wyposażonym. W ich arsenale znajdują się rozmaite rodzaje broni (np. karabiny maszynowe, pistolety, granaty), czasem pojawi się także możliwość kierowania pojazdami i ostrzeliwania z nich przeciwników.

  W trybie multiplayer można zarówno rywalizować ze sobą, jak i współpracować, biorąc udział w zmaganiach w różnorodnych trybach gry. Potyczki między graczami są urozmaicane takimi elementami, jak np. zawalający się stopniowo wieżowiec (ograniczający widoczność i zmieniający trasy, którymi można się poruszać), trzęsienia ziemi, powodzie czy zdarzenia, które należy aktywować. Gracze mają także możliwość wykonywania wślizgów czy wychylania się zza rogów. Po raz pierwszy w serii w drużynie pojawi się pies, mogący zagryźć przeciwnika, przekraść się na jego terytorium albo wywołać zamieszanie. Dodatkowo, w trybie wieloosobowym można całkowicie dostosować wygląd postaci do własnych preferencji.

  Call of Duty: Ghosts działa na rozwijanym od lat silniku IW Engine, który został w znacznym stopniu zmodyfikowany. Dzięki temu oprawa wizualna stoi na bardzo przyzwoitym poziomie, przy jednoczesnym zapewnieniu, że gra będzie działać płynnie na wszystkich docelowych platformach.

  System: