Legendy RPG (6 klasyków RPG) PC PL

 • PEGI:
  16+
 • Platforma:
  PC
 • Wersja językowa:
  polski dubbing
 • 475381
  59,99 
  Dostępność: WYSYŁAMY W 24h
  +

  Zestaw zawiera gry:

  • Baldurs Gate I+II z dodatkami
  • Icewind Dale I+II z dodatkami
  • Planescape: Torment
  • Lionheart: Legacy of the Crusader

  Baldurs Gate I+II z dodatkami - Przenieś się do Zapomnianych Krain, gdzie swoje przeznaczenie określisz mieczem i magią. Przed tobą niesamowite przygody, heroiczne wal-ki z przerażającymi bestiami i niezliczone wyprawy przez mroczne lochy. Znajdziesz tu dziesiątki tysięcy niepowtarzalnych lokacji i tysiące różnych postaci. Przemierzaj
  wielki, fascynujący świat żyjący własnym życiem!
  Icewind Dale I+II z dodatkami - Wyrusz w fascynującą podróż na północ, do mroźnych regionów Doliny Lodowego Wichru. Odwiedź ogromne miasta, świątynie, przerażające więzienia, prastare ruiny z mrocznymi lochami. Stań do walki z hordami wrogów i mrokiem, który powoli pochłania Zapomniane Krainy. Powstrzymaj nadciągającą zagładę i okryj się na wieki sławą niepokonanego bohatera!
  Planescape: Torment - Rozpocznij kolejną wielką przygodę w Sigil – Mieście Drzwi, miejscu, gdzie można
  znaleźć bramy do innych rzeczywistości i światów, gdzie słowo potężniejsze jest od miecza, a wiara ma siłę zmiany praw fizyki. Tutaj spotykają się istoty ze wszystkich zakątków wieloświata. Odkryj swą tożsamość
  w świecie, gdzie nic nie jest takie, jak się wydaje.

  Lionheart: Legacy of the Crusader - Przenieś się do średniowiecznej Europy, w której straszliwy kataklizm naruszył delikatną strukturę rzeczywistości. W jego wyniku świat opanowała magia, pojawiły się duchy i demony, a stworzenia zaczęły mutować w straszliwe potwory. Jako potomek Ryszarda Lwie Serce będziesz musiał użyć całego sprytu, wszystkich sił i umiejętności, aby odkryć swoje przeznaczenie i uchronić ludzkość przed zagładą!"
  Poznaj arcydzieła mistrzów gatunku!
  Ciesz się prawdziwą wielowątkowością, ukończ poszczególne rozdziały na wiele sposobów.
  Daj się ponieść niesotykanie rozbudowanym fabułom, które zapewnią Ci tysiące godzin rozgrywki!
  Poznaj świat Zapomnianych Krain z jego niezliczone czarami i urokami, wykorzystuj magiczne przedmioty i zbroje w zadaniach i misjach.

  Delektuj się unikalnymi, polskimi wersjami językowymi przygotowanymi z najlepszymi aktorami.

  System: