-65%

Neverwinter Nights 2 PC PL

 • PEGI:
  12+
 • Platforma:
  PC
 • Wersja językowa:
  polska wersja
 • 13529
  Cena regularna: 19,99 
  6,99 
  Oszczędzasz: 13,00 zł (65%)
  Dostępność: WYSYŁAMY W 24h
  +

  Neverwinter Nights 2 to kontynuacja bestsellerowej i jednej z najlepszych komputerowych gier fabularnych ostatnich lat. Wykorzystując mechanikę popularnego systemu RPG "Dungeons & Dragons" i jeden z najlepiej opisanych światów - Forgotten Realms - tytuł wpisał się do kanonu pozycji obowiązkowych na PC. Gra zabiera graczy z najskrytszych zakątków świata w zapierającą dech opowieść o wojnie i niebezpieczeństwie, związanym z dawno zaginioną relikwią. Dzięki rozbudowanemu trybowi rozwoju postaci, Neverwinter Nights 2 umożliwa awans bohatera z przeciętnego chłopa na prawdziwego bohatera! Od ciebie będą zależeć losy świata, któremu zagraża największe zło od wielu lat...

  Stwórz bohatera, który najlepiej odpowiada twojemu stylowi gry: dobrego lub złego, chaotycznego lub praworządnego. Wszystko za pomocą kilku ruchów myszki!
  Wybieraj z wielu nacji (w tym nowe mieszanki ras) umiejętności, specjalnych atutów oraz klas (w tym nowa, warlock). Nadaj swojej postaci unikalny wygląd!
  Wiele sposobów na ukończenie przygód! Używaj magii do usunięcia przeszkód lub ukrywaj się w cieniu dzięki talentom łotra.
  Skompletuj drużynę awanturników złożoną z maksymalnie trzech bohaterów niezależnych.
  Z grą otrzymasz zmodyfikowane narzędzia edytorskie, dzięki którym Neverwinter Nights 2, tak jak część pierwsza, będzie rozwijane jeszcze długo po premierze. Stwórz sam dodatkowe przygody i lokacje lub skorzystaj z pracy innych fanów!
  Nowy interfejs gry, łatwy do przyswojenia zarówno dla stawiających pierwsze kroki w grach RPG, jak i weteranów tego gatunku. Program umożliwi też modyfikacją interfejsu do twoich potrzeb.
  Tryb gry wieloosobowej pozwoli ci stworzyć drużynę z żywymi graczami z całego świata! Wypróbuj nowe przygody online, dzięki edytorowi przygód!

  System: