-75%

Afterfall InSanity PC PL

 • Wersja językowa:
  pełna polska wersja
 • Platforma:
  PC
 • PEGI:
  +18
 • 683996
  Cena regularna: 19,99 
  4,99 
  Oszczędzasz: 15,00 zł (75%)
  Dostępność: WYSYŁAMY W 24h
  +

  Po wybuchu III wojny światowej apokalipsa stała się rzeczywistością. Nuklearna pożoga zmieniła ziemię w jałowe pustkowie, skażone radioaktywnymi oparami i promieniowaniem, obracając w proch cywilizację ludzi. Ruiny ogromnych metropolii stały się królestwem zmutowanych bestii oraz innych koszmarów postapokaliptycznej rzeczywistości. Ludzkość szukała ratunku w ogromnych podziemnych schronach. Nie zdawała sobie jednak sprawy, że mury dające schronienie przed niebezpieczeństwami zewnętrznego świata okażą się przerażającym więzieniem.

  Zobacz szokującą wizję Polski A.D 2035. Tajemniczy wirus atakuje psychikę mieszkańców schronu „Chwała", a Ty wcielając się w postać psychiatry Alberta Tokaja, będziesz musiał znaleźć na niego lekarstwo. Przemierzając mroczne korytarze podziemnych schronów oraz ruiny zniszczonych przez nuklearną pożogę polskich miast, stawisz czoła koszmarom postapokaliptycznego świata. Poznając kolejne tajemnice zrealizowanej z filmowym rozmachem historii, przekonasz się, że zmutowane bestie i tajemniczy wirus to nie jedyne zagrożenia, jakie czyhają na Alberta!

  Afterfall: InSanity to efektowna gra akcji stworzona przez polskie studio Intoxicate. InSanity to pierwszy tytuł osadzony w uniwersum Afterfall, które ukazuje alternatywną wizję Polski będącej jednym ze światowych supermocarstw zniszczonych przez broń nuklearną.

  Cechy Produktu:
  Przerażający świat postapokaliptycznej Polski czeka na Ciebie. Eksploruj ogromne schrony przeciwatomowe oraz zniszczone przez nuklearną zagładę polskie miasta.
  Poczuj gęstą jak krew atmosferę ciągłego zagrożenia. Dzięki innowacyjnemu systemowi „Fearlock" w unikalny sposób wypływającemu na postrzeganie rzeczywistości przez głównego bohatera posmakujesz nastroju grozy na niespotykaną skalę.
  Wypróbuj system Freefight. Twórz nowe kombinacje ciosów oraz wykorzystaj elementy otoczenia podczas licznych walk z popromiennymi mutantami.
  Zobacz fotorealistyczną wizję postapokaliptycznej Polski dzięki technologii wielokrotnie nagradzanego silnika Unreal Engine 3.
  Polska wersja językowa z udziałem Michała Żebrowskiego, gwiazdy polskiego kina i teatru.

  System: