Dungeons 4 Deluxe Edition PC Digital Steam

 • Data premiery:
  09.11.2023
 • Format/nośnik:
  Klucz Steam
 • Platforma:
  PC
 • Producent:
  Kalypso Media Digital
 • Wersja językowa:
  pełna polska wersja
 • MV-2186272
  247,31 
  Dostępność: KLUCZ CYFROWY WYSYŁANY NA MAILA
  Muve
  +

  zawartość edycji deluxe gry pc dungeons 4

  Wersja Digital Deluxe Edition zawiera pełną grę Dungeons 4, cyfrowy artbook i ścieżkę dźwiękową, nostalgiczne skórki Dungeons 3 dla Thalyi i ręki zła, a także remaster klasycznej mapy Dungeons 3 „Szturm na Dollaran”.


   

  Dawno, dawno temu w odległej krainie wszystko było bujne i zielone. Jednorożce spacerowały po lesie, a elfy i ludzie żyli w harmonii ze swoim otoczeniem. Ale gdzieś na skraju polany częściowo ukrytej pośród drzew znajduje się podupadła chatka. Wewnątrz chatki w mroku i unoszącej się mgiełce widać postać pochyloną nad dużą, złowieszczo świecącą kryształową kulą. Bełkotliwy głos wyśpiewuje starożytne formuły, nakłaniając świecące, wirujące obłoczki wewnątrz kuli, aby się rozstąpiły i zapewniły wgląd w przyszłość.

  „Wszystko się zmienia, nic nie jest pewne. Przybądźcie, grymasy czasu i przestrzeni. Odsuńcie zasłonę, aby pokazać nam, co nadejdzie” – mruczy głos. Pod kapturem postaci połyskuje jedno oko. Obserwator postaci, ledwo widoczny w przyćmionym świetle, pochyla się do przodu i nasłuchuje uważnie. „Czas płynie w tę i z powrotem, tworząc na rzeczywistości fałdy... ale gdy mgiełka się rozstępuje, zza zasłony wyłaniają się tylko niewyraźne obrazy. Cii… nie podchodź zbyt blisko. Nie chcesz chyba zakłócić tych delikatnych zaklęć, prawda?” – wyszeptuje postać, wciąż pochylona nad kulą, odpędzając przy tym obserwatora z powrotem do cienia. „A, obraz staje się wyraźniejszy. Widzę... coś... Kilka rzeczy. Ślady głosów odbijające się echem we mgle. Niemowlę. Coś się dzieje na Wzgórzu Zagłady. Zbiera się Rada Glutów. Co to wszystko może znaczyć?”.
  Światło odbijające się w oku nagle robi się czerwone, a po lesie odbija się echem złowieszczy śmiech. Spodziewajcie się powrotu wróżącego zła!

   

  Zatriumfuj nad siłami dobra w Dungeons 4 Deluxe Edition


  pokonaj siły dobra w grze pc dungeons 4 deluxe  Największe Zło i jego zaufana *odkaszlnięcie* poddana – mroczna elfka Thalya – powracają w Dungeons 4 po wydarzeniach z poprzedniej części serii, aby ponownie zatriumfować nad siłami dobra.

   

  Buduj własne lochy w Dungeons 4 Deluxe Edition


  buduj lochy w dungeons 4 deluxe  Zbuduj wygodny i przytulny loch, który będzie odpowiadał potrzebom twoich stworzeń. Wysyłaj potem te stworzenia do świata na powierzchni, aby uprzejmie przypomnieć dobrym ludziom, którzy tam mieszkają, że Największe Zło wciąż panuje na tych ziemiach. Gromadź swoje zło na nowe i dynamiczne sposoby, a następnie uwalniaj je w bujnych, zielonych lasach oraz równinach świata na powierzchni, aby ściągnąć go na mroczną stronę. Ale upewnij się, że twój loch jest dobrze zabezpieczony przez pułapki i broniony przez stworzenia, ponieważ ci nieznośni mieszkańcy świata na powierzchni nie pozostaną bezczynni, gdy będziesz zamieniać ich ziemie w prawdziwy raj dla Największego Zła.

   

  Dungeons 4 Deluxe Edition - więcej i lepiej


  gameplay z gry dungeons 4 deluxe  Ale co to za hałas? „Złoto, złoto, złoto! I klejnoty! Złoto i klejnoty. A także złoto!” W całym podziemiu rozbrzmiewa starożytna pieśń. Jej akompaniamentem jest brzęk stali młotów oraz toporów. Krasnoludy przybyły, aby zdobyć swoją część obfitych zasobów. Będą wraz z ludźmi i elfami ze świata na powierzchni wysyłać grupy poszukiwaczy, aby znaleźć serce lochu.

  Dungeons 4 zachowuje ducha swojego poprzednika, ale wszystko jest teraz większe, lepsze i zawiera jeszcze więcej dynamicznego Zła™.

  KONFIGURACJA MINIMALNA:

   • Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego
   • System operacyjny: TBD
  KONFIGURACJA ZALECANA:
   • Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego
   • System operacyjny: TBD