Football Manager 2024 (PC) klucz Steam

 • Data premiery:
  06.11.2023
 • Format/nośnik:
  Klucz Steam
 • Platforma:
  PC
 • Producent:
  MUVE.PL
 • Wersja językowa:
  pełna polska wersja
 • MV-2195413
  157,22 

  Muve
  +

  Zostań prawdziwym bossem i napisz własną historię piłkarską w Football Manager 2024, najbardziej kompletnej edycji w historii serii.

  Nieważne więc, czy jesteś menedżerem, który woli budować własną markę od podstaw, czy też takim, który lubi od razu rywalizować o najważniejsze trofea. Nowa licencja Meiji Yasuda Insurance Ltd J. League odblokowuje J1 League, J2 League, J3 League i po raz pierwszy daje ci możliwość zbadania nowych horyzontów w Japonii.

  W trakcie swojej kariery musisz stworzyć skład zdolny do rywalizacji ze światową elitą.

  Opis gry

  – Kontynuuj swoją nieustępliwą wyprawę na szczyt świata piłki nożnej dzięki możliwości importowania istniejącej kariery z Football Managera 2023.
  – Opracuj zwycięską taktykę, wdrażaj nowoczesne piłkarskie systemy i innowacje dotyczące poszczególnych pozycji na boisku, by nie mieć sobie równych.
  – Opanuj tajniki rynku transferowego i wykorzystuj nowe sposoby budowania zwycięskiego składu, który osiągnie twoje cele.
  – Rozwijaj graczy w trakcie treningów, pracując nad ich psychiką, by z pretendentów uczynić drużynę mistrzów.
  – Obserwuj, jak twoja wizja taktyczna jest wcielana w życie w trakcie meczów, i oceniaj, jak bardzo gracze podnieśli swój poziom gry z piłką i bez niej.

  NOWOŚCI W TYM SEZONIE

  BARDZIEJ REALISTYCZNY RUCH PIŁKI

  Ulepszone animacje zawodników, fizyka piłki i oświetlenie gwarantują najbardziej immersyjny silnik meczowy w historii serii Football Manager. Wynieś swoje umiejętności menedżerskie na jeszcze wyższy poziom, skorzystaj z nowej roli odwróconego bocznego obrońcy i podziwiaj inteligentne rotacje zawodników na boisku, które wprowadzają do każdej akcji niesamowitą płynność.

  DOMINUJ ZE STAŁYCH FRAGMENTÓW GRY

  Wpływaj na wydarzenia po obu stronach boiska dzięki ulepszonemu kreatorowi stałych fragmentów gry. Zdaj się na doświadczenie całkiem nowych trenerów stałych fragmentów gry i opracuj zwycięskie zagrywki w każdej sytuacji, aby przechytrzyć rywali.

  PRZYGOTUJ SIĘ NA STARCIA TRANSFEROWE

  Popisz się umiejętnościami budowy składu na najbardziej dopracowanym rynku transferowym w historii. Staniesz w obliczu zacieklejszej walki ze strony innych menedżerów, którzy podchodzą teraz bardziej strategicznie do podejmowania decyzji odnośnie sprowadzania zawodników.

  NOWI AGENCI DO BUDOWY WYMARZONEGO SKŁADU

  Lepiej ukształtuj swój idealny skład dzięki wprowadzeniu prawnych reprezentantów, którzy za część opłaty transferowej pomogą ci się pozbyć niepotrzebnych zawodników. Pojawią się też dodatkowe funkcje dla obecnych agentów oraz opcja pokoju transferowego, które dadzą ci jeszcze więcej realistycznych narzędzi do budowy elitarnej drużyny i zdominowania rywali.

  WYZNACZ CELE I MOTYWUJ ZAWODNIKÓW

  Spraw, by twoja drużyna osiągnęła jeszcze więcej na boisku i poza nim, wyznaczając indywidualne cele. Czy koncentrujesz się na liczbie bramek zdobytych w sezonie, czy na średniej uzyskiwanej w trakcie treningów, rzuć wyzwanie swoim gwiazdom i obiecującym piłkarzom, aby zmaksymalizować ich zdolności.

  MNÓSTWO INNYCH NOWOŚCI

  Ciesz się jeszcze większą różnorodnością w każdej karierze dzięki dwóm nowym trybom. Tryb rzeczywisty odzwierciedla chwile, w których zawodnicy rzeczywiście dołączyli do twojego klubu. Tryb alternatywny ustawia składy i budżety klubów na dzień, w którym rozpoczyna się twoja kariera, co oznacza, że w twoim składzie będą jedynie zawodnicy, którzy dołączyli przed tą datą. Ty natomiast możesz na nowo napisać historię okienka transferowego dla swojego klubu.

  Możesz też zostać menedżerem reprezentacji i zaplanować przyszłość dla swojej drużyny narodowej. Ulepszony system wyszukiwania zawodników do powołań pozwala ci dokładnie sprawdzić, jakich piłkarzy masz do dyspozycji. Przygotowania do meczu i odprawy z zawodnikami pozwalają ci przesądzić o wyniku jeszcze przed rozpoczęciem gry.

  A to nie wszystko – w każdej karierze czeka na ciebie jeszcze wiele zmian do odkrycia.

  Windows

  KONFIGURACJA MINIMALNA:
   • Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego
   • System operacyjny: Windows 10/11 with updates - 64 bit
   • Procesor: Intel Core 2 or AMD Athlon 64 X2
   • Pamięć: 4 GB RAM
   • Karta graficzna: Intel GMA X4500, NVIDIA GeForce 9600M GT, AMD/ATI Mobility Radeon HD 3650 - requires 256MB VRAM and DirectX® 11
   • DirectX: Wersja 11
   • Miejsce na dysku: 7 GB dostępnej przestrzeni
   • Dodatkowe uwagi: Display: 1024x768. Performance scales with higher-end systems.
  KONFIGURACJA ZALECANA:
   • Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego