Risk of Rain Returns PC Digital Steam

 • Format/nośnik:
  Klucz Steam
 • Platforma:
  PC
 • Producent:
  Gearbox
 • Wersja językowa:
  pełna angielska
 • MV-2166847
  61,08 
  Dostępność: KLUCZ CYFROWY WYSYŁANY NA MAILA
  Muve
  +

  Powrót Risk of Rain - Risk of Rain Returns

  risk of rain is back

  Starannie zaprojektowany, pięknie zremasterowany i pełen nowych sposobów na grę - Risk of Rain powraca i jest lepszy niż kiedykolwiek! Zanurz się w kultowym roguelike pełnym unikalnych kombinacji łupów, zupełnie nowych Ocalałych, odnowionego trybu wieloosobowego i nie tylko!

  gameplay i awans postaci w grze pc risk of rain returns


  Odkryj nowe sposoby na grę w Risk of Rain Returns

  uncover new ways to play w grze risk of rain returns

  Doskonal swoje umiejętności i zdolności, odkrywaj nowych Ocalałych i zanurzaj się w coraz silniejsze runy! Odkryj sekrety starożytnego projektu leżące uśpione pod powierzchnią Petrichor V. Szukaj pod każdą kłodą, kamieniem i Gupem, aby znaleźć nowe sposoby gry!

  walka i nowe sposoby gry w risk of rain

   

  Aż 15 ocałaych do wymaksowania - Risk of Rain Returns

  15 survivors to master w risk of rain returns

  Wielu ocalałych uciekło przed tajemniczym atakiem na twój statek. Krój w plastry, kostki i wymierzaj sprawiedliwość na zimno, powracając jako szef kuchni, utrzymuj linię frontu i osłaniaj swoją drużynę jako Egzekutor lub wytycz ścieżkę toksycznego szlamu jako ulubiony fioletowy potwór wszystkich: Acrid! Wytycz nowe ścieżki do odkrycia z 15 unikalnymi Ocalałymi, z których każdy ma nowe umiejętności do opanowania. Dwóch zupełnie nowych Ocalałych debiutuje w Risk of Rain Returns.

  skakanie po platformach w risk of rain returns

   

  Graj sam lub zbierz swoją załogę w grze PC Risk of Rain Returns

  risk of rain returns play solo or gather your crew

  Opuść się na powierzchnię solo lub z załogą! Wybierz ocalałych, którzy uzupełniają swoje mocne i słabe strony, lub zaszalej i wybierz tego, kto ma największą broń (spoiler: to Loader). Dzięki kooperacji dla maksymalnie czterech graczy online i na kanapie nie jesteś sam w tej walce.

  Risk of Rain Returns oferuje nowe i ulepszone usługi dla wielu graczy, aby zapewnić, że jedyną rzeczą, która stoi na drodze do przetrwania twojej załogi, są stale rosnące hordy na Petrichor V.

  spadająca kapsuła w risk of rain returns


  Cenne przedmioty w grze Risk of Rain Returns

  potent pick-ups risk of rain returns

  Walcz na powierzchni, odkrywając cenny ładunek. Przedmioty te służą jako odkupienie, pomagając ci poruszać się szybciej, zadawać więcej obrażeń lub skakać nieco wyżej. Jeszcze inne wzmacniają cię w bardziej dramatyczny sposób - jak rzadkie ukulele, które wzmacnia twoje ataki elektryzującą muzyką.

  Jeśli zależy ci na eksplozjach, zapoluj na Genialnego Behemota i obserwuj, jak nawet najbardziej przyziemne ataki wybuchają serią pięknych eksplozji. Magia tkwi w nieprzewidywalnych kombinacjach, które tworzysz. Eksplodujące błyskawice łańcuchowe to dopiero początek twojego szalonego arcydzieła!

  buty strażaka w risk of rain returns

   

  Risk of Rain Returns - Niebezpieczeństwa Petrichora V


  the dangers of petrichor v

  Mieszkańcy Petrichor V są tak różnorodni, jak wiele planet, które kiedyś nazywali domem. Gdy te potwory zbliżały się do wyginięcia na swoich własnych światach, tajemnicza siła sprowadziła je na Petrichor V. Planeta szybko stała się menażerią najniebezpieczniejszych potworów w galaktyce i nie są one zachwycone intruzami (czyli Tobą).

  the dangers of petrichor v

   

  Artefakty łamiące zasady - Risk of Rain Returns

  rule bending artifacts

  Różnorodność jest przyprawą zniszczenia. Wybieraj spośród ponad 10 artefaktów, z których każdy zmutuje twój bieg! Być może chciałbyś zacząć od losowego elementu wyposażenia, który zmienia się za każdym razem, gdy jest używany, a może chciałbyś doświadczyć szalejącej inwazji Impów co 10 minut. Baw się kombinacjami artefaktów i odkrywaj nowe, ekscytujące sposoby gry.

  walka i pomocnicy w grze pc steam risk of rain returns

  MINIMALNE:

   • System operacyjny: Windows 7 or newer
   • Procesor: Duo Core CPU
   • Pamięć: 2 GB RAM
   • Karta graficzna: Intel HD 520
   • Miejsce na dysku: 350 MB dostępnej przestrzeni