Soul at Stake PC Digital Steam

 • Data premiery:
  25.06.2018
 • Format/nośnik:
  Klucz Steam
 • Platforma:
  PC
 • Producent:
  MUVE.PL
 • Wersja językowa:
  pełna angielska
 • MV-1578697
  26,05 
  Dostępność: KLUCZ CYFROWY WYSYŁANY NA MAILA
  Muve
  +

  Gra z wczesnym dostępem

  Uwaga: ta gra, która jest oferowana w formie wczesnego dostępu, nie została jeszcze ukończona i do momentu pełnego wydania może ulec zmianom.

   

  Soul at Stake to orientalny horror z trybem 1 na 4. Kiedyś istniał kuszący miejski mit, który mówił, że jeśli ktoś wygra grę, zdobędzie niezliczone pieniądze jako nagrodę, a jego przeznaczenie natychmiast się zmieni, stając się najpotężniejszym z dnia na dzień. Wszyscy uczestnicy potrzebują tylko jednej stawki - swoich dusz. W dziwnej i pozbawionej życia scenie czterech hazardzistów próbuje uciec przed diabłem, ale nie ma wyjścia. Jedyne, co mogą zrobić, to wykonać tajemniczy rytuał pieczętujący, aby wypędzić diabła i odkupić swoje dusze.

   

  Kuszący hazard

  Nikt nie wie, że ta gra hazardowa dla dusz jest niczym innym jak oszustwem stworzonym przez ducha zwanego Xi'E (z W poszukiwaniu nadprzyrodzonego, Dynastia Jin). Duch Xi'E jest zły w swojej naturze, ale nie jest potężny i niezdolny do zabijania, ale jest demonem, który chce, aby wszyscy byli źli. Wykorzystuje chciwość ludzi i wabi ich do hazardu, aby przeprowadzić tę okrutną grę hazardową dusza po grze. Ghost Xi'E wykorzystuje swoją wyjątkową moc do budowania snów, zamieniając grę hazardową w małą iluzję, wabiąc w nią uczestników. Dla tych, którzy są wewnątrz tej iluzji, ta gra hazardowa jest niczym innym jak prawdziwą grą w zabijanie. Podczas ucieczki będą ścigani przez diabły, a Ghost Xi'E wyczaruje wielu posiadaczy kart, aby umożliwić ludziom wypędzenie tych diabłów, które są również biednymi duszami uwięzionymi przez Ghost Xi'E.

  Oszukani przez Ghost Xi'E gracze dołączają do gry jeden po drugim, co utrzymuje grę przy życiu. Jednak nikt tak naprawdę nie wygra, z wyjątkiem Ducha

  Nieuczciwa konkurencja

  Wszyscy gracze bez wyjątku kładą na szali swoje dusze. Zostają wciągnięci do iluzji w czteroosobowych grupach. To, z czym muszą się zmierzyć, to tylko jeden diabeł, który wydaje się mieć przewagę liczebną, ale gracze są stosunkowo słabsi pod groźbami diabła. Wszystko, co mogą zrobić, to zebrać karty, złamać pieczęć i wypędzić diabła. Jednak przedmioty, które odkupili od Ghost Xi'E, dają tylko niewielkie szanse na przetrwanie. Sztuczki Ghost Xi'E również prześladują diabła, aby nigdy nie mógł bezpośrednio złapać ofiar, aby wzbudzić w nich pragnienie zabijania. Diabeł musi mądrze wykorzystać swoją potężną zdolność ścigania, aby złapać i zabić hazardzistów, w przeciwnym razie stanie się pyłem.

  Hazardziści z różnymi pragnieniami

  Każdy gracz, który przychodzi do tej gry, jest żywą duszą. Wszyscy przybywają tu z różnymi celami: niektórzy stracili swoich bliskich i pieniądze i chcą odzyskać młodość, piękno i życie; niektórzy uciekają przed przestępstwami i chcą tu stoczyć ostateczną walkę; niektórzy są niewinni i naiwni, tylko po to, by zostać oszukanymi; niektórzy przybywają tu dla braci, gotowi poświęcić się dla innych. Jednak bez względu na to, kim są i jakie są ich cele, w oczach Ghost Xi'E są tylko duszami i czymś, czym można się bawić.

  Okrutne i skrzywdzone diabły

  Ghost Xi'E zebrał niezliczoną ilość skrzywdzonych duchów i przekształcił je w okrutne diabły. Z mocą urazy, każdy diabeł posiada unikalną i rozpaczliwą moc.

  Czarujące orientalne sceny

  Ghost Xi'E buduje iluzje jedna po drugiej w oparciu o rzeczywisty świat, tak że są one zbyt realne, aby można było zobaczyć prawdę. Nękana, opuszczona stacja kolejowa, w której słychać ciężkie uderzenia i trzaski na wietrze. Stuletni pałac, który kiedyś był tak kwitnący, teraz jest opuszczony, a straszne westchnienia słychać o północy. Odległe Hakka Tulou, które zostało przeklęte z powodu strasznego ślubu duchów, straciło swój spokój. W tych na wpół realnych i na wpół nierealnych scenach gracze stopniowo zapominają o prawdziwym świecie.

  Przedmioty z wykupioną stawką

  W każdej grze hazardziści mogą zdobywać stawki poprzez pieczętowanie posiadaczy kart, podczas gdy diabeł poprzez łapanie i zabijanie graczy. Te bezsensowne stawki dają obu stronom nadzieję na wygraną i pobudzają ich chciwość. Stawki można wymienić na wszelkiego rodzaju przedmioty przetrwania i polowania od Ghost Xi'E. Za tymi nadziejami kryją się jedynie sztuczki demona, który chce jedynie żywić się esencją i energią ludzi.

  Gra dusz

  W niezliczonych grach hazardziści i diabły nieustannie odkrywają i uczą się od siebie nawzajem. Jako hazardzista musisz zdecydować, czy skupić się na posiadaczach kart, czy pomóc rannym członkom drużyny, czy uciec za pomocą przedmiotów, czy polegać tylko na sobie. Jako diabeł musisz zdecydować, czy polować, czy czekać, aż hazardziści przyjdą do ciebie, czy ścigać, czy skradać się. Każde spotkanie to gra, a każdy wybór może zagrozić twojej duszy. W końcu jest to gra o dusze, a stawką jest twoje życie.

  Rozdęte pragnienia

  Aby uwikłać wszystkich uczestników, Ghost Xi'E wykorzystuje wiele sposobów, aby wspomóc rozwój hazardzistów i diabłów. Aby wygrać więcej gier, hazardziści i diabły muszą stale się doskonalić, aby odkryć więcej umiejętności, aby mogli żyć trochę dłużej, aby sprostać kolejnej nieznanej grze. Ma to na celu zaspokojenie bezdennej chciwości, a także po prostu przetrwanie.

  KONFIGURACJA MINIMALNA:

   • System operacyjny: 64-bit Operating Systems (Windows 7, Windows 8.1)
   • Procesor: Intel Core i3-6300 or AMD FX-8300
   • Pamięć: 8 GB RAM
   • Karta graficzna: DX11 Compatible GeForce GTX 460 1GB or AMD HD 6850 1GB
   • DirectX: Wersja 11
   • Sieć: Szerokopasmowe połączenie internetowe
   • Miejsce na dysku: 40 GB dostępnej przestrzeni
   • Karta dźwiękowa: DX11 Compatible
   • Dodatkowe uwagi: With these requirements, it is recommended that the game is played on Low quality settings.
  KONFIGURACJA ZALECANA:
   • System operacyjny: 64-bit Operating Systems (Windows 7, Windows 8.1, Windows 10)
   • Procesor: Intel Core i5-6400 or AMD FX-9370 or higher
   • Pamięć: 16 GB RAM
   • Karta graficzna: DX11 Compatible GeForce 960 or AMD R9 280
   • DirectX: Wersja 11
   • Sieć: Szerokopasmowe połączenie internetowe
   • Miejsce na dysku: 40 GB dostępnej przestrzeni
   • Karta dźwiękowa: DX11 Compatible