The Kingdom of God PC Digital Steam

 • Format/nośnik:
  Klucz Steam
 • Platforma:
  PC
 • Producent:
  Aether Sky Meta Store Restriction
 • Wersja językowa:
  pełna angielska
 • MV-2212012
  32,33 
  Dostępność: KLUCZ CYFROWY WYSYŁANY NA MAILA
  Muve
  +

  Wędrujące Królestwo

  The Kingdom Of God: Creation To niezależna gra integrująca zarządzanie terytorium, zarządzanie zasobami, strategiczne szachy, badania nad bronią i eksplorację. Wcielając się w nowego, wyjątkowego boga, gracz będzie posiadał własne państwo i rozwijał się w niebezpiecznym wszechświecie pustki. Musisz zarządzać własną boską ziemią, układem budynków i przydziałem ziemi. Rozszerz swoje boskie terytorium, anektując różne bloki zasobów we wszechświecie pustki. Naucz się dobrze wykorzystywać swoje umiejętności magiczne, co pozwoli ci uzyskać większą przewagę w biznesie i bitwie. Wreszcie, poprowadź swoje królestwo, aby stało się najpotężniejszym królestwem we wszechświecie, a zostaniesz awansowany na króla i staniesz się królem nowej generacji bogów.

   

  Zasoby działek:

  Pozyskiwanie zasobów ziemi i ekspansja terytorium muszą zostać osiągnięte poprzez aneksję rozproszonych gruntów w pustym wszechświecie; Funkcje różnych działek i powierzchni są różne. Użycie magii do rozplanowania jest jednym ze sposobów na efektywne zwiększenie wydajności;

  Losowe wydarzenia:

  Wydarzenia są pełne losowości, a każde wydarzenie może być bodźcem do następnego wydarzenia; Jako wysoki bóg nie możesz dokonać pożądanego wyboru dla tych wydarzeń, ale możesz pośrednio wpływać na wyniki tych wydarzeń poprzez różne sztuki magiczne. Im silniejsze sztuki magiczne, tym bardziej wydarzenia zbliżają się do korzystnej strony.

  Broń badawcza:

  Ramiona wymagają badania i odblokowywania; każde ramię ma jedną lub więcej zaawansowanych ścieżek. Oczywiście różne zaawansowane ścieżki mają różne górne limity; Oprócz badań istnieją różne sposoby odblokowania i czekamy na twoją eksplorację.

  Wzmocnienie magii:

  Bóg jest najwyższy i ma wiele różnych efektów i funkcji; Zbierając wierzenia, możesz odblokować lub wzmocnić boskość; Racjonalne wykorzystanie magii może sprawić, że będziesz bardziej zrelaksowany w biznesie i bitwie.

  Odporność na obcych wrogów:

  W pustym wszechświecie istnieje wiele innych boskich królestw. Kto zdecyduje, czy będzie to pokój, czy agresja? Bądź silny, niezależnie od tego, czy chcesz chronić swój dom, czy przestraszyć świat.

  Więcej ukrytych elementów czeka na odkrycie!

  Wyjaśnienie najczęstszych problemów w grze:

  (Jeśli znajdziesz problem, sprawdź najpierw encyklopedię. Może to być ustawienie, a nie błąd).

  (Jeśli chodzi o zdolność produkcyjną zboża, nie wystarczy polegać wyłącznie na budynkach. Musimy wziąć pod uwagę boskie umiejętności i broń; Istnieje wiele plików graczy, które mogą udowodnić, że tak długo, jak nie ma problemu z działaniem, żywność może być wystarczająca. Oczywiście, jeśli więcej graczy zgłosi ten problem, wprowadzimy również poprawki).

  1. W projekcie gry nie ma górnego limitu liczby działek i broni, więc można ją zwiększać w nieskończoność. Może to prowadzić do lekkiego zjawiska zacinania się, gdy jest zbyt wiele działek, a różne konfiguracje komputerów mają różne efekty. W związku z tym będziemy nadal optymalizować wydajność, aby każdy gracz mógł uzyskać jak najlepsze wrażenia.

  2. Równowaga umiejętności magicznych: ponieważ niektóre umiejętności magiczne nie mają górnego limitu poziomu, im wyższe ulepszenie, tym wyższy koszt, aby zrównoważyć poziomy dochodów i wydatków na poprzednich i późniejszych etapach. Gracze muszą zwracać uwagę na koszty. Cena zapłacona za przekroczenie limitu prawdopodobnie przewyższy straty.

  3. Naturalny wzrost lasów i innych zasobów na powierzchni: wpływ środowiska, taki jak farmy leśne, jaskinie, otaczające lasy itp.

  4. Wskazówki dotyczące pozyskiwania źródeł pożywienia:

  • Pole uprawne jest zbudowane na działce bagiennej, a w otaczającym je kręgu znajdują się działki wodne. Połączenie umiejętności Błogosławieństwa Bożego może zmaksymalizować produkcję żywności.
  • Łowisko jest zbudowane na obszarze głębokowodnym. Dwa okręgi wokół niego to działki głębokowodne. Połączenie boskich umiejętności może zmaksymalizować produkcję żywności.
  • Budynki biologiczne, takie jak pastwiska i nory wilków. Mogą odblokować rozmnażanie odpowiednich stworzeń oraz zmaksymalizować produkcję żywności i rozmnażanie dzięki wykorzystaniu terenu i boskich umiejętności.
  • Rzeźnia może kontrolować liczbę organizmów w celu uzyskania pożywienia. Należy zauważyć, że gdy liczba organizmów jest zbyt niska, wskaźnik reprodukcji również zostanie znacznie zmniejszony. Kontrolowanie zrównoważonej wartości może zmaksymalizować produkcję żywności.
  • Na rynku żywność jest pozyskiwana poprzez zakup i sprzedaż zasobów.

  5. Opis niekończącego się trybu gry: w tym trybie nie ma ograniczeń co do końca gry po osiągnięciu trzech bogów. Wrogowie będą nadal rosnąć w siłę. Na późniejszym etapie mogą wystąpić problemy z równowagą, takie jak zbyt szybki wzrost siły wroga, za którym nie możemy nadążyć.

  KONFIGURACJA MINIMALNA:

   • System operacyjny: Windows 32 bit 64 bit
   • Procesor: 2.50GHz
   • Pamięć: 4 GB RAM
   • Karta graficzna: HD4400
   • DirectX: Wersja 11
   • Miejsce na dysku: 1 GB dostępnej przestrzeni
  KONFIGURACJA ZALECANA:
   • System operacyjny: Windows 10 64 bit
   • Procesor: 3.50GHz
   • Pamięć: 8 GB RAM
   • Karta graficzna: Nvidia GeForce GT520
   • DirectX: Wersja 11
   • Miejsce na dysku: 2 GB dostępnej przestrzeni