Płatność kartą kredytową

Obciążenie karty kredytowej nastąpi dopiero w chwili wysłania zamówienia. Z konta zostanie pobrana wyłącznie należność za towary wysłane i dostawę. Informujemy, że autoryzacja on-line - jest bezpiecznym sposobem płatności kartą kredytową (tylko karty typu Visa oraz Mastercard), realizowany za pośrednictwem firmy eCard. Po zaznaczeniu opcji "Płatność kartą kredytową" przejdziesz na strony firmy eCard, gdzie należy wpisać dane karty. Są one wykorzystywane jednorazowo, nie są przechowywane ani na serwerze firmy eCard ani w Wirtus.pl.

System autoryzacji kart płatniczych w eCard S.A. gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa swoim Klientom oraz Klientom sklepów internetowych.

Bezpieczny system autoryzacji

Wysokie bezpieczeństwo dla transakcji kartowych zapewniane jest przez zastosowanie m.in. następujących zabezpieczeń transakcji:

3D Secure (Verified by VISA oraz MasterCard SecureCode),

SSL 256 bitów (thawte SSL certyfikat)

eCard S.A. jako pierwszy w Polsce wdrożył technologię 3D Secure, która w znacznym stopniu redukuje ilość transakcji oszukańczych w internecie oraz przenosi odpowiedzialność za tego typu transakcje na bank który wydał kartę.

System zapewnia wysokie bezpieczeństwo również dzięki rozwiązaniu, w którym numery kart płatniczych nie trafiają do sklepu internetowego i nigdzie nie są one przechowywane. Klient ma gwarancję, że numer jego karty zna tylko on i jego bank.

Monitoring

System eCard S.A. na bieżąco monitoruje wszystkie transakcje. W przypadku alertu systemu monitoringu, służby bezpieczeństwa eCard S.A. kontaktują się ze sprzedawcą w celu poinformowania go o podejrzeniu jakie wzbudziła konkretna transakcja i rozpoczynają proces weryfikacji takiej transakcji. eCard S.A. ściśle współpracuje z międzynarodowymi organizacjami płatniczymi, wydawcami kart oraz organami ścigania, którym zgłaszane są wszystkie próby dokonania transakcji oszukańczej.

Aby korzystać z tej dogodnej formy płatności, Twoja karta musi posiadać kod CVV2:


Kod CVV2/CVC2 to trzy ostatnie cyfry umieszczone na rewersie karty płatniczej, na pasku, na którym znajduje się Twój podpis. Weryfikacja tego kodu jest niezbędna do zapewnienia większego bezpieczeństwa przy dokonywanych transakcjach

Kod CVV2/CVC2 umieszczany jest jedynie na Twojej karcie płatniczej oraz w systemie informatycznym banku, który wydal kartę. Kod ten nie jest nigdzie drukowany ani nie został umieszczony w żadnym innym miejscu.

Kod ten został stworzony by zapewnić bezpieczeństwo klientom dokonujących transakcji poprzez Internet

Weryfikacja kodu CVV2/CVC2 jest obecnie powszechnie obowiązującym standardem na świecie. Jeśli widzisz ten kod na swojej karcie możesz bez problemu dokonywać zakupów w Naszym sklepie.

Ze względu na bezpieczeństwo transakcji dane te nie są w żaden sposób zapisywane ani przechowywane przez firmę Ecard jak i przez nasz sklep Wirtus.pl. Klient ma gwarancję, że numer jego karty zna tylko on i jego bank.

Po zatwierdzeniu i pomyślnej autoryzacji transakcji, powinieneś wrócić na stronę sklepu. Na rachunku Twojej karty kredytowej zostanie założona blokada na kwotę zamówienia do czasu, gdy nasz sklep dokona rozliczenia za zamówione towary.

.

Tagi